Hledám svatebního fotografa a kameramana (2 osoby), 23.7.2016, Chotěboř - Vysočina

Profilova fotka
Prosím o nabídky (ukázka foto/video) + ceník, máte-li zájem. Svatba bude na venkově, v kulturní stodole v boho stylu, rádi bychom celý den. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@anetka_kl Jestli byste meli zajem i o par fotografu, tak jsme k dispozici;) Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @anetka_kl, info mám na webu. Odkaz je pod textem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín už mám sice plný, ale nejbližšího fotografa zde z beremka máte: @katerinazvolankova z Havlíčkova Brodu. Kameramana ve Vaší lokaci neznám, jen tu od nás, zkuste @yourlifevideo Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám volný termín - poslední červencový. Pokud byste měli zájem i o video, jezdíme na svatby ve dvou s kolegou kameramanem. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na facebooku a webu - kde najdete i kompletní ceník), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@anetka_kl ... Já a kolega @petrnoxnovak (video) máme čas a z Brna to není daleko. Cena za celý den za oba je kolem 24000kč (záleží na detailech samozřejmě, s cenou se dá hýbat nahoru i dolů). Video má Petr v profilu i na svých webovkách, u mě na webu najdete kompletní portfolio a víc povídání o focení svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám volný a můžu být klidně k dispozici. Klidně koukněte na web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svateb, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, mrkněte na web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@anetka_kl Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám info do Vaší pošty, děláme jak video tak i foto, krásný večer přeji
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem k službám :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?