Hledám svatebního fotografa 15.9.2018

Profilova fotka
Ahoj, hledám svatebního fotografa, který by s námi strávil náš den :) Lokalita okolí Frýdku - Místku. Termín budu mít přesně potvrzený po Velikonocích.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, rád s váma váš den strávím;) Kdyžtak koukněte na stránky pro info a další fotky. Originálně jsem z Havířova, takže by nebyl problém dojet;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Malá ukázka fotek je zde. Více informací najdete na webových stránkách, kde jsou připraveny svatební balíčky + ceník. Přeji Vám krásný den. Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Navštivte prosím můj web pro více informací a ukázky mé práce. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se ozvete. Portfolio je na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se naše stránky a pokud se vám bude naše práce líbit, budeme rádi, když nás kontaktujete. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Frýdek-Místek mám kousek. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký večer S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FIlip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
@petrapk Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Článek se načítá
Napište :)))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?