Menu Forum

Hledám šikovného fotografa na nafocení svatby v termínu 7. 6. 2014, našel by se? :)

15. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
skrija
Registrovala se 18. července 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Jeseník.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
skrija
Registrovala se 18. července 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Jeseník.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nejlépe z Olomouckého či Moravskoslezského kraje (svatba bude v Jeseníku), avšak není podmínkou emoticon
14. dub 2014 ve 22:55  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
15. dub 2014 ve 04:39 • tedrezka
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
podívejte se prosím na naše stránky. Věřím, že Vás naše tvorba zaujme.

Fotím společně s manželkou, takže v rámci jedné ceny máte dva fotografy.
Do Jeseníku určitě nebudeme mít problém dorazit.

Děkujeme

MarLin Photo
15. dub 2014 v 16:16  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
 Dobrý den, koukněte na stránky Rostislava Mžika,má moc pěkné fotky.
14. dub 2014 ve 23:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, pokud Vás fotografie zaujmou, ozvěte se emoticon
14. dub 2014 ve 23:19  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, právu jsem odeslal interně.
15. dub 2014 v 06:58  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrastilovapetra
Svatební salon MONA
Petra Vraštilová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Olomouc
10

“Happy Hours heart 1.6. - 30.6. 2015 od 10:00 do 15:00 Zamluvte si svatební šaty v akci "happy hours" a získejte slevu 25% (platí i pro Novou kolekci).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vrastilovapetra
Svatební salon MONA
Petra Vraštilová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Olomouc
10

“Happy Hours heart 1.6. - 30.6. 2015 od 10:00 do 15:00 Zamluvte si svatební šaty v akci "happy hours" a získejte slevu 25% (platí i pro Novou kolekci).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, já bych Vám doporučila Martina Holíka. Mladý, kreativní, šikovný. Kdyby neměl volno tak mi napište mám jich v záloze víc emoticon
Přeji šťastnou ruku při výběru emoticon
15. dub 2014 ve 14:54  •  www.svatebnisalonmona.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
15. dub 2014 v 16:20  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Sdílejte jen vlastní zkušenosti. Informace "z druhé ruky" nemají ve Fóru žádnou hodnotu. ”
16. dub 2014 v 09:29 • tedrezka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. dub 2014 ve 12:20 • kubeckam
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

Foto a video - Region Praha
1
 Dobrý den,
pohybuji se mezi Olomoucí a Prahou. Kolem Olomouce jsou krásná místa, kde by se dali udělat krásné fotky.
Prosím nahlédněte.
S pozdravem
Michal
15. dub 2014 v 17:53  •  www.fotooskrkany.com,  •  To se mi líbí