Hledám šikovného a kreativního fotografa na 16.8.2014

Hledám šikovného a kreativního fotografa / fotografku na 16.8.2014 (Jilemnice) - nabídnete? Máme zájem o fotografování celý den...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Budu ráda když se kouknete na moje portfolio tady na beremese.cz či na můj web. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, budu moc rád, když si prohlédnete i naše stránky v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i video. Pokud by Vás styl a ceník zaujaly, rád se s Vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce. Mějte se moc pěkně a při výběru fotografa Vám přeji šťastnou volbu... S pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Kdybyste měla zájem, podívejte se na naše stránky nebo zde na profil. Zatím máme volno. Mějte se krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, celodenní focení svatby za 6000kč, nic dalšího neplatíte, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. Více informací zašlu na požádání. Hezký den Tomáš Šnírer.
Odpovědět
Radek Fouček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem ráda ráda se s vámi sejdu na nezávazné schůzce. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Mé protfolio naleznete v odkaze níže.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu. Your turn. Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné sobotní dopoledne!:-) Dovolte abych Vám nabídla své služby...
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Navíc Jilemnici znám, narodila se tam manželka. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaší svatbu rád nafotím. Termín mám volný a ceny příznivé. Foto portfolio si můžete prohlédnout na webových stránkách. Na případnou spolupráci se těší BcA. Pavel Černý, anofoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dovoluji si nabídnou také své služby. Poku máte rádi fotografie s nápadem, vtipem a s atmosférou, tak jsem k dispozici. Více na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny. Těším se na spolupráci s Vámi Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud nemáte ještě DJ, pak jsem tu právě pro Vás :-). Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar :-) mrkněte na webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Jinak přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí. DJ ZDENEK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni foceni se vsim vsudy vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda Vám bud fotit :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?