Hledám originálního fotografa na 2.7.2016 okolí Kutná Hora

Profilova fotka
Hledáme originálního fotografa na 2.7.2016 okolí Kutná Hora, obřad se koná v kapli na zámku Kačina. děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisafilip Jsme k dispozici a rádi přijedeme. Jindřich a Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@denisafilip Dobrý den, podívejte se i na mou práci a nabídku. Termín mám volný. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na moje webovky, které mám na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici. A informace na webovkách. Pokud máte zájem, stačí napsat a domluvíme se. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím i svoje služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Celodenní svatby fotíme ve dvou fotografkách, abychom zajistily fotografie z více úhlů pohledu a nezmeškaly ani jediný důležitý okamžik vašeho dne. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín a ukázku svatebních fotografií na mém webu. Fotoatelier v Poděbradech cca 25min od KH. :) S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je k k dispozici. s pozdravem Petra Jansová - fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denisafilip Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?