Hledám kreativního fotografa na svatbu - Plzeň 23.8.2014... nějaký tip? Děkuji

Hledám kreativního fotografa na svatbu - Plzeň 23.8.2014, celodení focení za rozumnou cenu... :-) Budu ráda za jakýkoli tip, děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se podívat na moje portfolio na stránkách pod tímto odkazem. Termín mám prozatím neobsazený. Pokud Vás styl zaujme, rád Vám svatbu nafotografuji... Přeji Vám do svazku to nejlepší z nejlepšího a při výběru fotografa pevnou ruku. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, co třeba já? Mám volný termín. Koukněte i ke mě. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,Váš termín máme i my volný.Budeme rádi..pokud si najdete čas na návštěvu internetových stránek,kde naleznete veškerénformace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den i já se hlásím s volným terminem.
Odpovědět
Profilova fotka
@akinorevf Příjemný slunečný den přeji. Vámi zmiňovaný termín mám volný, tudíž budu rád, pokud nahlédnete do mého svatebního portfolia - buď zde na beremese, nebo přes odkaz pod tímto textem - kde naleznete fotografie v mnohem lepší obrazové kvalitě. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Dekuji, Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také volný. Budu rád, když nahlédnete na můj web, kde naleznete další informace, včetně ukázky mé práce. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín je aktuálně volný. Pokud budete mít zájem ráda se s vámi sejdu osobně. Ukázky najdete zde či na mém webu. S pozdravem Petra Jansová svatební - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín se mi uvolnil a ráda Vám budu k dispozici. Podívejte se na mé stránky. Každopádně přeji moc krásnou svatbu!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám stále volný, jsem přímo z Plzně, jsem kreativní a jsem rozumná :-) Budu ráda, pokud navštívíte můj profil a podíváte se na mojí práci !!! Zaujme-li Vás, ráda ses Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše představy. Přeji krásný den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, i ja mam ve vas svatebni den volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. David+Klaudie
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?