Hledám fotografa(ku) na 9.9.2017

Hledáme fotografa nebo fotografku pro naši svatbu, která se bude konat 9.9.2017 ve Žďáře nad Sázavou. Chtěli bychom nafotit obřad a profilovky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Portfolio najdete na webu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud mi napíšete více informací k Vaší svatbě, mohu Vám sestavit balíček a cenu přesně na míru podle Vašich požadavků k Vaší spokojenosti, a to v případě, že byste si žádný balíček tak, jak je sestaven nevybrali. Je možné sestavit cenu individuálně, vždy se dohodneme, nebojte se 😊 Ceník Vám mohu zaslat do mailu! Nyní mám akci First Minute – pokud si objednáte Váš termín do konce února, dostanete slevu na balíček 10 % nebo dopravu zdarma! S pozdravem Matzke Vít
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. emoticon Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@sonik91 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?