Hledám fotografa ze Vsetína, svatba 21.6.2014

Hledám fotografa co by mi nafotil svatbu. 21.6.2014 Vsetín a okolí
Odpovědět
Profilova fotka
@montespan6 Dobrý den, mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, co pan Ryszard Perzynski z Rožnova pod Radhoštěm. Má spousty zkušeností a jeho tvorba se mi osobně moc líbí. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám zatím volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný a Vsetínsko dobře známe.... :)
Odpovědět
můžu doporučit fotografa z vizovic fotil sestřenky svatbu a musím říct že fotečky krásné najdi si fotoburil.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Můžete se podívat i ke mně na web :-) Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše portfolio a v případě zájmu či dotazů nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Dobrý den, také mám termín ještě volný. Tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo také na mém webu. Jsem ze Zlína, takže to mám k Vám blízko. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu doporučit Ryszarda Perzynskeho - Visual studio nebo Kateřinu Pavelkovou - Fotolike. S oběma je výborná spolupráce a dělají krásné fotografie. Mimochodem, kdybyste uvažovala o originálním a jedinečném svatebním videu, jsem tady pro Vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, možná už jdeme pozdě :) , ale pokud jste si ještě fotografa nevybrali, máme Váš termín poslední volný. Jsme z Kroměříže, ale na svatby cestujeme po celé republice. Více fotek najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 21.6.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR, sídlím v Uherském Hradišti, mám to k Vám blízko. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem ze Vsetína, i když tam aktuálně nebydlím ale často tam jezdím. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?