Hledám fotografa z Vysočiny na svatbu - srpen 2014

2. dub 201413

Hledám šikovného a nápaditého fotografa z Vysočiny, který by měl volno začátkem srpna. Nevíte prosím o někom? Děkuji

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
    V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,-
    Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora

• Zdravím Vás,

a o jaký termín přesně jde? Ráda vám v případě volného termínu nabídnu své služby. Koukněte do mého portfolia či na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
    Pro inspiraci koukněte na svatební fotky z Vysočiny sem:

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/zezufoto/blog-album/modra-svatba-ba-na-zamku-rozsochatec-phu7ab/

Také často jezdím do Havlíčkova Brodu, mám tam příbuzné. Ráda spojím příjemné s užitečným 😉

Krásný den, ZeZu

• Dobrý den,

neuvedla jste přesný termín svatby, což může být značně limitující, neb já i plno kolegů má jistě již dost srpnových termínů obsazených. Přesto, 1. a 2. srpna mám zatím volno, pak už je to horší. 🙂

Budu případně rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio a kouknete se na mé práce. Odkaz na fotografie je hned pod tímto textem.

S pozdravem

Honza

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, začátkem srpna mám zatím volno, podívejte se na můj profil, nebo web....
    Přeji pěkný den, Soňa Goldová

• Dobrý den,
    dovolil bych si nabídnout své služby. Také mám začátkem srpna zatím volno. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník.

Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat.

Jakub Horák - VyfoťMě

• Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi

• Začátek srpna zatím mohu. (A že nejsem z Vysočiny je celkem fuk.) Pokud budete mít chuť, podívejte se na fotky (odkaz dole) a pokud Vás budou bavit, pak si to všechno povíme.

Mějte se fajn
    David

• Zdravím, rád bych nabídl svoje služby. Jsem z Chotěboře. Můžete se podívat na můj profil nebo web.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Začátek srpna máme ještě volný .... 🙂

• Dobrý den, na ukázku prací a ceník se můžete podívat na mých stránkách. Na vysočinu to mám kousek. Přeji hezký den. JJ.

• Dobrý den, na Vysočině mám rodinu, takže jsem vlastně napůl z Vysočiny. 🙂 A pár termínů na začátku srpnu máme ještě volných. Pokud se vám moje práce líbí, budu ráda, když mě kontaktujete. Přeji krásný den. Jitka

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Pěkný den,

pokud se Vám bude líbit má práce, napište mi přesný termín 🙂.

• Dobrý den,
    tetno měsíc mám celkem volný. Více informací zašlu na požádání.
    Hezký den Tomáš Šnírer.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební a portrétní fotografie. Fotíme také rodinné foto, děti, páry. Fotokoutek na svatby akce a plesy.
    Vlastní profesionální fotoateliér
    Přijímám objednávky na svatební focení 2020!
    Cena za celodenní focení 8tis.Kč

https://www.facebook.com/AlPhotoSvatebniFotoAJine/
    Nabízíme přijemné focení - natáčení a spousty zajímavých nápadů včetně přijatelných cenových balíčků, akčních slev a dalších přání zákazníka ....
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů