Hledám fotografa z Vysočiny na svatbu - srpen 2014

Hledám šikovného a nápaditého fotografa z Vysočiny, který by měl volno začátkem srpna. Nevíte prosím o někom? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,- Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, a o jaký termín přesně jde? Ráda vám v případě volného termínu nabídnu své služby. Koukněte do mého portfolia či na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Pro inspiraci koukněte na svatební fotky z Vysočiny sem: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Také často jezdím do Havlíčkova Brodu, mám tam příbuzné. Ráda spojím příjemné s užitečným ;-) Krásný den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, neuvedla jste přesný termín svatby, což může být značně limitující, neb já i plno kolegů má jistě již dost srpnových termínů obsazených. Přesto, 1. a 2. srpna mám zatím volno, pak už je to horší. :) Budu případně rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio a kouknete se na mé práce. Odkaz na fotografie je hned pod tímto textem. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, začátkem srpna mám zatím volno, podívejte se na můj profil, nebo web.... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si nabídnout své služby. Také mám začátkem srpna zatím volno. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Začátek srpna zatím mohu. (A že nejsem z Vysočiny je celkem fuk.) Pokud budete mít chuť, podívejte se na fotky (odkaz dole) a pokud Vás budou bavit, pak si to všechno povíme. Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, rád bych nabídl svoje služby. Jsem z Chotěboře. Můžete se podívat na můj profil nebo web.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Začátek srpna máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na ukázku prací a ceník se můžete podívat na mých stránkách. Na vysočinu to mám kousek. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Vysočině mám rodinu, takže jsem vlastně napůl z Vysočiny. :-) A pár termínů na začátku srpnu máme ještě volných. Pokud se vám moje práce líbí, budu ráda, když mě kontaktujete. Přeji krásný den. Jitka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, pokud se Vám bude líbit má práce, napište mi přesný termín :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tetno měsíc mám celkem volný. Více informací zašlu na požádání. Hezký den Tomáš Šnírer.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?