Hledám fotografa z okolí Svitav, termín svatby 7.6.2014

Profilova fotka
Hledám fotografa okolí Svitav, Blanska termín svatby 7.6.2014
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zvu vás k nahlédnutí na můj web. Fotíme s manželem ve dvou. Ač nejsme ze Svitav, u Moravské Třebové trávíme víkendy. Máme to tam moc rádi a stejně rádi vám vyfofíme i svatbu :-) Pěkný den. Petra
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Doporučuji Zorku Vláčilovou http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Koukni na mé svatební album jak fotí. Je skvělá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dudid Mockrát děkuji ...... Pěkný výběr :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín, podívejte se na můj profil, nebo web. Nemám to k Vám daleko, dopravu platíte pouze z Brna. Přeji pěkný den, Soňa Goldová.
Odpovědět
@evulebledule není zač to jsou ti co mám na FB tak že vím jaký mají fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice stále trvám na tom, že na tom, odkud fotograf je, nesejde. Nicméně v tomto případě mohu tedy požadovyným způsobem zapadnout do dojezdové vzdálenosti :) Yay! No dobrá.. tak tedy to klasické: budu rád když se podíváte a tak dál.. :) Mějte se fajnově.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám nabízíme naše služby. Mrkněte se na naše stránky a nahlédněte do našeho portfolia. Termín je stále volný ;-) Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám mé fotky budou líbit, tak se můžeme dohodnout. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, budu rád, když mrknete na můj profil a fotografie a případně mě kontaktujete... Svitavy mám opravdu za rohem :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@evulebledule Dobrý den Evo :-) na níže uvedeném odkaze naleznete věřím spousty šikovných kolegů fotografů. Případně se můžete kouknou i na mé portofolio. http://bit.ly/1il4KZA Přeji hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky a máme v zásobě spousty nápadů. Na tuto svatební sezónu poskytujeme slevu 25%. Váš termín máme zatím volný. Neváhejte mrknout na naše fotky zde nebo na facebooku. Budeme se na Vás těšit. :-)
Odpovědět
Ahoj,my jsme měli úžasnou fotografku/bydlí kousek od Letovic/.Mrkni ke mě do alba a kdyby jsi chtěla kontakt,ozvy se.Měla skvělé nápady,byla vstřícná a cenově jsme byli také velice spokojeni :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?