Hledám fotografa z okolí Mikulova na svatbu 3.8.2020

Ahoj,hledám fotografa na svatbu 3.8.2020. Svatba bude ve Vinařství u Kapličky. Prosím pište :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu :) Veškeré informace najdete na mém webu, uvedené ceny jsou konečné. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@matyka25 Dobrý den, prosím podívejte se na moji práci, a když vás zaujme, rád vám pomůžu s focením. Ve Vinařství U Kapličky jsem už fotil a 3.8.2020 mám aktuálně k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyka25 Dobrý deň, písal som Vám správu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyka25 Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád vám svatbu nafotím. Posílám vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu přijet z Hodonína. Letos ke všem svatebním balíčkům nabízím také dron zdarma :) Více podrobností a kontakt najdete na mém webu, odkaz pod fotkami. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Ceny mám rozumné a více informací včetně ceníku zasílám do zpráv, Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení a milí snoubenci, rád se stanu součástí Vaší svatby a zachytím nezapomenutelné okamžiky. Můžete se na mne 100% spolehnout a svůj den D si užít naplno. Jsem fotograf a kameraman na volné noze, působím v ČR i v zahraničí. Kreativní tvorba je pro mne posláním. Těším se na Vás! Eduard
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím @matyka25 Vaše datum svatby mám zatím volné. Rád přijedu. Více posílám do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou. S pozdravem Michal Studený
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Dobrý den, rád bych vám svatbu fotil jako druhý fotograf. Nechtěl bych za to nic, jenom získat zkušenosti a fotografie do potfolia. Pokud máte zájem o dalšího fotografa, tak se ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, okolí Mikulova považuji za nejhezčí svatební lokaci, fotil jsem tu už desítky svateb, včetně Vinařství u Kapličky, a cítím se tu jako doma 🙂 Moc rád Vám svatbu nafotím, zároveň nabízím i zvýhodněné ceny na "mimosezónní" termíny (ve Vašem případě mimovíkendový). Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zvolili jste opravdu nádherné místo! Sama jsem se vdávala v Mikulově, protože to tam miluji a mám na toto místo ty nejkrásnější vzpomínky. 🙂 Termín 3.8. mám volný a moc ráda Váš krásný den zaznamenám od rána až do setmění. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, máte ode mě soukromou zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@matyka25 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Jižní Morava, vinařství... To zní dokonale :) Mrkněte i ke mně na stránky, kde mám spousty fotek. Třeba se Vám můj přístup bude líbit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyka25 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@matyka25 Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?