Hledám fotografa, vizážistku, kadeřnici - RUSAVA/BYSTŘICE POD HOSTÝNEM a okolí 3.5.2021

Dobrý den, sháním fotografa na obřad a následné focení s partnerem, případně s rodinou (předpokládám že to bude maximálně na 2-3 hodiny), dále kosmetičku a kadeřnici. Svatba bude v pátek 3.9.2021 na Rusavě v Čecheru. Předem děkuju za případné nabídky či doporučení 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba, ráda přijedu. 🙂 Veškeré informace jsou na mých webových stránkách, cena je konečná. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný a když se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a jsem ze Zlína - ráda přijedu nafotit Vaši svatbu. V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dovoluji si nabídnout i svoje služby. Více informací ráda zašlu do zprávy.
Odpovědět
Zkuste fotografa Jakub Piše (je od Holešova). Pro tvorbu mrkněte na fb nebo ig....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád se stanu fotografem na Vaší svatbě. www.zemanlukas.com Na případné dotazy rád odpovím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a ráda bych nabídla své služby 🙂 Na mou práci můžete kouknout zde: https://www.michaelabalazova.cz/svate... V případě zájmu, neváhejte...ráda s vámi vše proberu. Hezký den! Michaela 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?