Menu Forum

Hledám fotografa v okolí Svitav, Blanska, 14.6.2014

17. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
evulebledule
2
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Svitavy.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Olešnice, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
evulebledule
2
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Svitavy.
    Olešnice, Region Blansko
 Uprava termínu a náš fotograf bohužel nemá volný tento termín emoticon
9. únor 2014 v 18:47  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@evulebledule Dobrý den Evo,

Váš termín mám volný (neb se mi též pro úpravu termínu nakonec uvolnil). Budu rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio v odkazu pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
9. únor 2014 v 18:50  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín...S pozdravem, Soňa Goldová
9. únor 2014 v 19:20  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evulebledule
2
    Olešnice, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
evulebledule
2
    Olešnice, Region Blansko
 @honzajezdik_photography : Dobrý den, a ceník ?? Děkuji
9. únor 2014 v 19:27  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@evulebledule Poslal jsem Vám zprávu. emoticon
9. únor 2014 v 19:36  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taragel (30 r.)
Tomáš Taragel
Tomáš Taragel PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
taragel (30 r.)
Tomáš Taragel
Tomáš Taragel PRO

2
 @evulebledule Zdravím Vás Evo,
na níže uvedeném odkaze je portfolio šikovných Brněnských fotografů. Případné mžete nakouknout i na mé fotografie emoticon http://bit.ly/1il4KZA

Hezký den,
Tomáš
9. únor 2014 v 19:39  •  www.taragel.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evulebledule
2
    Olešnice, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
evulebledule
2
    Olešnice, Region Blansko
 Prosím posílejte mi odkazy rovnou i na ceníky.
9. únor 2014 v 19:47  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
odkazy se bohužel vkládat nesmí. Náš naleznete na stránkách pod čarou v kategorii ceník. Tento termín by mohl můj kolega, s kterým si fotografování dělíme. Postprodukci dělám já v našem stylu.
Kolega zatím navíc poskytuje slevu 10 procent. Pokud by Vás nabídka zaujala, rád se s Vámi sejde na nezávazné předsvatební schůzce.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
10. únor 2014 v 08:15  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
 Dobrý den,

váš termín mám zatím stále volný, budu rád, když se mrknete na můj profil a případně mi dáte vědět. Určitě bychom se nějak domluvili emoticon
10. únor 2014 v 09:23  •  pavelkrcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Váš termín mám zatím volný, ceník a ukázky najdete na mém webu. Přeji hezký den. Jiří jura.
15. únor 2014 ve 20:50  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. únor 2014 v 17:40 • fotofox
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Jsem sice z Prahy, ale rád dojedu a cestu bych si neúčtoval. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Pěkný večer, Martin Pokora
16. únor 2014 ve 21:00  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Termín máme voľný a fotíme najma po okolí Brna a na Morave. Mrknite na webovky a ak sa vám zapáčia fotografie, neváhajte nás kontaktovať emoticon
Lucia
17. únor 2014 ve 21:36  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí