Hledám fotografa v okolí Svitav, Blanska, 14.6.2014

Profilova fotka
Uprava termínu a náš fotograf bohužel nemá volný tento termín :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@evulebledule Dobrý den Evo, Váš termín mám volný (neb se mi též pro úpravu termínu nakonec uvolnil). Budu rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio v odkazu pod tímto textem. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín...S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography : Dobrý den, a ceník ?? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@evulebledule Poslal jsem Vám zprávu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evulebledule Zdravím Vás Evo, na níže uvedeném odkaze je portfolio šikovných Brněnských fotografů. Případné mžete nakouknout i na mé fotografie :-) http://bit.ly/1il4KZA Hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím posílejte mi odkazy rovnou i na ceníky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, odkazy se bohužel vkládat nesmí. Náš naleznete na stránkách pod čarou v kategorii ceník. Tento termín by mohl můj kolega, s kterým si fotografování dělíme. Postprodukci dělám já v našem stylu. Kolega zatím navíc poskytuje slevu 10 procent. Pokud by Vás nabídka zaujala, rád se s Vámi sejde na nezávazné předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím stále volný, budu rád, když se mrknete na můj profil a případně mi dáte vědět. Určitě bychom se nějak domluvili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám zatím volný, ceník a ukázky najdete na mém webu. Přeji hezký den. Jiří jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Jsem sice z Prahy, ale rád dojedu a cestu bych si neúčtoval. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme voľný a fotíme najma po okolí Brna a na Morave. Mrknite na webovky a ak sa vám zapáčia fotografie, neváhajte nás kontaktovať :-) Lucia
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?