Hledám fotografa pro svatební den 6.9.2014, Praha-východ

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Hezký den všem :) hledám fotografa pro náš svatební den 6.9.2014. Focení celodenní Praha - východ. Poraďte dobrého fotografa. Děkuji :D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám také volný termín, stačí když mne zkontaktujete, budu se těšit, Jirka Veselý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám také nabídl své služby. Můžeme se dohodnout na Vaší představě. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak nebude problém se domluvit. Samozřejmně se můžeme domluvit i na focení před / po svabě, v exteriéru, nebo u Vás doma. Pěkný den, Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Také si dovoluji nabídnout své služby, prosím mrkněte na moji FB stránku a když se Vám budou mé obrázky líbit, neváhejte mne kontaktovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pokud máte ještě chuť, můžete se podívat, jak jsem to zatím dělal já. Nicméně na ladění atmosfery je spoustu místa a vím jak na to. (nic na tom není ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také se hlásím :) Více info na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky, v případě, že se Vám naše tvorba líbí, kontaktujte nás, domluvíme se na všem potřebném. Děkuji Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem volná, taky... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky, v případě, že se Vám naše tvorba líbí, kontaktujte nás, domluvíme se na všem potřebném. Děkuji Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, rád Vám nabídnu své služby, mé portfolio můžete shlédnout na mé webové stránce nebo na facebooku a pokud by Vás má práce zaujala tak mě kdykoliv kontaktujte. Přeji ničím nekomplikované a příjemné svatební přípravy. Jiří Perutka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, já měl svatbu před 2 lety ve stejný den ;-) A bylo nádherně. Mohu Vám ukázat fotografie. Nicméně pro Vás mohu nafotit svatbu. Podívejte se do mojí galerie, kde najdete styl foto žurnalismu, kterým fotím a zbytek můžeme probrat přes email nebo telefonicky. Mějte prima den Pavel, studio 123fotime
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Jsem z Prahy. Máte-li zájem, kontaktujte mě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás, pokud Vás zaujme můj styl tak budu rád, Váš termín mám stále volný, jsem z Prahy, více fotek mam na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám svatbu nafotíme. Mrkněte na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud vás moje práce líbí ráda zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, pokud Vás zaujme můj styl, tak Váš termín mám stále volný a rád Vam svatební den vyfotím. Vzkaz pro admina, ktery mi maze fotky: "vodoznak na fotce neni kontakt ale muj podpis"
Odpovědět
Profilova fotka
@mopr ahoj taky to asi bude muj termin :) tak preji at nam vyjde pocasi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme prozatím tento termín volný. Cestujeme po celé republice, takže pokud se Vám budou naše fotky líbit (více na FB nebo webu), ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, přeji krásnou svatbu!! Ještě mám termín volný.
Odpovědět
Profilova fotka
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Doporučuji Zezu foto mi ji měli na svatbě a byla to super spolupráce :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?