Hledám fotografa pro svatební den 6.9.2014, Praha-východ

Profilova fotka
Hezký den všem :) hledám fotografa pro náš svatební den 6.9.2014. Focení celodenní Praha - východ. Poraďte dobrého fotografa. Děkuji :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den i Vám :-) Já jsem z Brna, ale do Prahy jezdím fotit běžně. Mrkněte na moje stránky a pokud se Vám styl mé práce bude líbit, klidně napište mail pro více informací. Váš termín mám ještě volný viz. kalendář ;) Mějte se hezky! :) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den i vám :-) , koukněte i na mé stránky. Jestli vás mé fotografie osloví, neváhejte mě kontaktovat. Jsem z Prahy. Váš termín mám volný. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, jezdíme po celé ČR a do Prahy docela často :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný. Hezký den Jakub Horák
Odpovědět
Pěkný den, já můžu doporučit fotografa Jana Jirouše. Je sice z Jablonce, ale ochotně přijede (nám fotil svatbu v Brandýse nad Labem). Fotí krásně a má báječný přístup, je příjemný, ochotný a my jsme si focení s ním opravdu užili :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mopr Krásný den, budu velmi ráda, když si najdete cestu na mou webovou stránku, příp. na alba svateb zde na mém profilu. Pokud Vás mé práce zaujmou, ozvěte se, budu moc ráda. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ja muzu doporucit pani Lucii Batkovou od Porican. Foti pekne, je spolehliva a mila. Mame s ni nekolik zkusenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, budeme rádi, pokud se kouknete i na naše stránky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji si projít stránky většího množství fotografů a dle portfolia si vybrat menší seznam těch, kteří Vás nejvíce oslovili. Ty pak obeslat s žádostí o zaslání odkazu na kompletní svatební kolekci! Z té nejlépe poznáte jakým stylem fotograf opravdu fotí a jak zaznamenává průběh celého dne. V posledním kole si pak můžete vyhledat na internetu reference, případně zohlednit i cenu, pokud je pro Vás limitující. V zásadě platí, že každý vnímáme fotografii trošku jinak a to co se líbí jednomu, se nemusí líbit druhému. Dejte na vlastní intuici a vnitřní pocit, jaký máte z prohlížených fotografií! S přáním dobrého výběru Martin Šašek
Odpovědět
já doporučuji si vzít Martina Šaška víc nehledat.....dobře vybereš a nebudeš litovat:-)
Odpovědět
strašně doporučuji Katku Ševčíkovou, je z Prahy a tady na beremese ji najdeš pod nickem gletnulka. Je hrožné milá a na fotkách zachytí atmosféru. Koukni ke mně na do alba.:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moc všem děkuji za nabídky, již jsme vybrali... :-)
Odpovědět
Ahojky, můžu doporučit našeho, už ho měli i dvoje naši známí a je fakt hoooodně dobrej: Lukáš Legi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Můžeme se samozřejmě dohodnout na Vaší konkrétnější představě, nic není problém. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Problémem samozřejmě není ani focení před / po svabě v ateliéru v Praze, případně v exteriéru, nebo u Vás doma. Hezký den, Martin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také nabízím své fotografické služby. Dojet do Prahy není problém. Pokud se Vám bude moje tvorba líbít, kontaktujte mě. Přeji pěkný den. Lucie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám nabídla mé fotoslužby a budu ráda, pokud si najdete čas a mrknete na můj web.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotograf Zbyněk Uher, vyhledej si ho na FB. Žije v Brandýse n.L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jsem z Prahy a chtěla bych nabídnou své služby. Pro registrované nevěsty na beremese.cz nabízím slevu 10% . Pokud Vás zaujmou fotografie uvedené zde v mém profilu či na níže uvedneých stránách, prosím, ozvěte se mi. Krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste se mrknout i na mé práce a kdykoliv mě kontaktujte :-)
Odpovědět
Ahoj doporucuji fotografku z prahy Lucii Rýglovou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Z osobni zkusenosti muzu doporucit Foto Kokes. Delali jsme ted s nimi zasnubni fotky a budou nam fotit i svatbu, vybrali jsme si je kvuli svatbe kamaradu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Dovolil bych si Vás také pozvat na své stránky :) Pevně věřím, že v mých fotkách najdete tu správnou dávku emocí elegance a lásky které ke svatbě nepochybně patří. Rád se stanu Vašim svatebním fotografem :) Bude to pro mne čest :) Budu se na Vás těšit! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mopr Ondra Vala z ČERNÁ a BÍLÁ, je z Prahy, dojede kamkoliv a je prostě dokonalý! mrkni na mé album.
Odpovědět
Doporučuji Michala Szydlowského, je z Ostravy, ale dojede kamkoliv. :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pokud budete mit zajem o muj styl fotografovani svatby, budu potesen zachytit Vasi svatbu. Jsem z Prahy 14.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?