Menu Forum

Hledám fotografa na termín svatby 4.7. 2015 okolí Moravská Třebová?

28. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pazda
1
Registrovala se 21. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pazda
1
Registrovala se 21. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosím o nabídku ceníku, děkuji.
21. led 2015 ve 22:18  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den, ráda přijedu, pokud Vám moje tvorba padne do oka emoticon . Nabízím hlavně tvůrčí přístup, mám ráda momenty plné emocí. Dělám uměleckou školu, díky tomu, že ještě studuji, můžu mít ještě cenově příznivější focení. Zasílám ceník do zprávy.
21. led 2015 ve 22:30  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@pazda Dobrý večer, vřele bych doporučil manželé Pavlínu a Martina Vlkovi, jsou z Olomouce (vlkfoto.cz), fotí svatební den ve dvou a každý z nich má svůj neotřelý pohled na svět a i díky tomu vznikají originální fotografie. Jsou to úžasní lidé, kteří focení milují. Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
21. led 2015 ve 22:24  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
21. led 2015 ve 23:15  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, info zašlu interní zprávou...
21. led 2015 ve 23:24  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoone
Registrovala se 16. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 8 inzerátů. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zoone
Registrovala se 16. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 8 inzerátů. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj mužů doporučit Vojtecha Pavelcika a pak ještě Petra Marhoula. Ona jsou skvělý .
21. led 2015 ve 23:46  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den, poslali jsme Vám SZ;)
J+P Nejedlí
22. led 2015 v 09:35  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

Foto a video - Region Praha

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den.
Dovolte mi nabídnout své služby. Podrobnější info o mé práci na mém profilu, případně přímo na mém webu. Zasílám vám i soukromou zprávu.
Přeji krásný den.
Vojtěch Pavelčík
22. led 2015 v 09:50  •  www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
 Dobrý den,
nabídku máte v soukromé pošte.
S pozdravem Luboš
22. led 2015 v 10:04  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín máme volný. Cenové nabídky, obsah svatebních fotobalíčků a další informace máme uvedené na facebooku a webu. Fotíme ve dvou, jezdíme po celé republice, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám náš styl fotek líbil, ozvěte se ;)

Filip a Linda
22. led 2015 v 11:17  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
22. led 2015 ve 12:42  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, skúste mrknúť aj na náš web prípadne FB, v prípade záujmu Vám radi zašleme ceník aj bližšie info na mail emoticon Zdravia Lucia a Mrek
22. led 2015 ve 13:59  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 Dobrý den. Nabízím také své služby ohledně focení. Ceník zasílám do int. pošty. Hezký den přeji. Morávek
22. led 2015 v 15:32  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Hezký den,
Váš termín mám zatím volný, veškeré informace mám na webu, koukněte se a třeba se bude líbit.
Zdraví, Zdeněk
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín je zatím stále volný, ukázky včetně ceníku na webu.
26. led 2015 v 10:53  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (38 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (38 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
 Dobrý den,

jsem fotografka z Brna, ráda Vám budu k dispozici emoticon
27. led 2015 v 08:25  •  www.mzfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mého ceníku bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
28. led 2015 v 10:36  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí