Hledám fotografa na termín svatby 20.5.2017 Moravská Třebová

Dobrý den, hledám dobrého fotografa za rozumnou cenu na focení svatby 20. 5. 2017 v Moravské Třebové. Předem děkuji za jakýkoliv tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Když Vás zaujme má práce, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji hezký den. Alexander
Odpovědět
@dvakratanocz Dobrý den, děkuji za nabídku, nakonec jsme ještě museli kvůli organizaci posunout termín na 13. 5. Máte volno i v tento termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano, i tento termín je volný :) S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotím. Na mém webu najdete veškeré potřebné informace. Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. V případě zájmu Vám rád zašlu ceník na e-mail. S pozdravem Vít Matzke
Odpovědět
Profilova fotka
@boom17 Dobrý den, 13. května mám volný termín. Na www najdete všechny informace a další ráda sdělím přes e-mail. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidávám se do zástupu a nabízím své služby. Podrobnosti na mé kartě a webu. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, více v soukr. zprávě. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. emoticon Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Profilova fotka
@boom17 Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?