Hledám fotografa na termín svatby 13.5.2017 Moravská Třebová

Dobrý den, hledám dobrého fotografa za rozumnou cenu na focení svatby 13. 5. 2017 v Moravské Třebové. Předem děkuji za jakýkoliv tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Na webu najdete fotky i ceník. Když zaujmu, neváhejte mě kontaktovat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotím. Na mém webu najdete veškeré potřebné informace. Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, mohu být k dispozici :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný a moc rád Vám ho nabídnu ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. V případě zájmu Vám rád zašlu ceník na e-mail. S pozdravem Vít Matzke
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, připojuji se tedy s nabídkou. Informace a portfolio najdete na webu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidávám se do zástupu a nabízím své služby. Podrobnosti na mé kartě a webu. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@boom17 Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. emoticon Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@boom17 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?