Menu Forum

Hledam fotografa na termin 12.8.2017 Severni Morava

18. kvě 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
terinie
Registrovala se 21. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terinie
Registrovala se 21. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,
Shanim opravdu sikovneho fotografa, ktery ma jeste volny termin dne 12.8.2017 na Severni Morave. Dekuji moc za tipy a nabidky vcetne odkazu na portfolio emoticon

Pekny den.
Terka
16. kvě 2017 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
10
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

10
 Dobrý den,
když by se Vám má práce zalíbila, jsem Vám k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách.
S pozdravem Lukáš Alexander
16. kvě 2017 v 15:19  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

Dpbrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji, koukněte na mé stránky, kde najdete ukázku tvorby emoticon Šárka
16. kvě 2017 v 16:33  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
16. kvě 2017 v 16:51  •  www.jungwirth-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
10

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 6 dny)

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
10

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 6 dny)

Dobrý den,
termín máme volný.
Radi přijedeme.
Nabídku posíláme do SZ.
S pozdravem Iva a Luboš
16. kvě 2017 v 17:28  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den,
termín mám volný a mohu být jako fotograf k dispozici.
Portfolio najdete na mých stránkách.
Hezký den
Markéta Peterková
16. kvě 2017 v 19:27  •  www.marpefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 3 lety)

Dobrý den, tento termín mám volný. Mrkněte na můj web, kde naleznete veškeré info.

S pozdravem

Martin Hnátek
16. kvě 2017 ve 20:06  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý večer Terko,

tak pro případ, že ještě není vybráno a zaujal by Vás a partnera můj styl focení, připojuji se s volným termínem a chutí fotit emoticon.

Standa Matouš
16. kvě 2017 ve 21:25  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

20
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

20
 Dobrý den,

kdyby Vás moje práce zaujala, mám Váš svatební termín ještě volný ;)

Více info si Vám dovolím zaslat do sz.

Přeji hezký zbytek dne

S pozdravem

Vratislav Jenšík
17. kvě 2017 v 07:33  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 2 lety)

@terinie
Dobrý den slečno Terko, v případě, že ještě stále hledáte fotografa, dovolil bych si Vám nabídnout své služby. Váš termín mám volný. Budu rád pokud byste si s partnerem našli čas a podívala se na moje portfolio. Všechny potřebné informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
18. kvě 2017 ve 12:49  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 9 měsíci)

@terinie
Dobrý den Terko,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mám rád netradiční, stylizované a prostě trošku jiné svatby. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
18. kvě 2017 ve 21:27  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí