Hledám fotografa na svatbu v září 2020

Profilova fotka
Dobrý den. Se snoubencem Lukášem plánujeme svatbu sice až v Září v roce 2020. Moc děkuji za nabídky a přeji vám všem hezké Vánoce 🎄
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za přání. I vám hezké svátky. A můžu se zeptat na lokalitu?
Odpovědět
Profilova fotka
S takovým vzorným předstihem si určitě dovedu udělat čas, kdyby má práce zaujala :-). Mrkněte na stránky. Krásné Vánoce i Vám!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný vánoční den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Navštivte i mé stránky. Hezké Vánoce Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hezké svátky. Také se připojím s nabídkou a poprosila bych o upřesnění lokality :) Veškeré info najdete na mých webových strankách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme, popřípadě i natočíme. Více informací najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
@aduskaezrulek Dobrý den, i Vám přeji krásné Vánoce. Ráda bych Vám nabídla své služby. Více informací včetně cen a fotografií naleznete na mých internetových stránkách. V případě jakýchkoliv otázek mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby, pro více info mrkněte na stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den,termíny na rok 2020 mám zatím volné, takže moc ráda přijedu a svatbu nafotím :) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů a úspěšného vkročení do roku 2019! Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vysokou kvalitu, která nepřekročí 12 000 kč za 12 hodin fotografování, 300-350 ks upravených fotek na flash, tisk 30ks lesklých, nebo matných fotografií 13x18 cm + krátké video. Mám i levnější varianty od 6 000 kč. Jezdíme ve dvou, já a asistentka asi do 200km od Uherského Hradiště. Fotím Nikonem D850 + špičkové objektivy.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud by byla svatba v Ostravě a okolí (koukala jsem na Váš profil), tak mám volno a ráda Vám svatbu nafotím. Jsem z Klimkovic. Ceník mám na webových stránkách i zde na beremku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Plánování s takovým předstihem - super ;-) Podívejte se na mou práci v případě dotazů jsem tu pro Vás. Přeji hodně štěstí a lásky Edit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?