Hledám fotografa na svatbu v Praze, 14.3.2014

Hledáme fotografa na svatbu dne 14.3.2014 , svatba se bude konat v Praze.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
doporučuji Alieska photography - paní Alenka je úžasná... už jsem u ní fotila budoir a příští rok nám bude fotit svatbu. Doporučuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nám fotila Dagmar Pavlíková. Hezké fotky,prima ženská a v případě zájmu co nejdříve objednat musí se 3 měsíce předem.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/katalog/firma/... http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by se Vám líbil styl mého fotografování, budu potěšen možností zachytit Vaší svatbu. Jsem z Prahy 14. Hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Velice rádi Vám poskytneme naše služby. Naší snahou je, aby Vaše svatební fotografie a videa vyjadřovaly pohodu, radost, štěstí a harmonii Vašeho jedninečného vztahu. Přejem krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Taká bych Vám ráda nabídla své fotografické služby. Pokud budete mít chuť, mrkněte na můj web a třeba se Vám bude moje práce líbit .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taká bych Vám rád nabídl své fotografické služby. Pokud budete mít chuť, podívejte se na můj web a doufám, že se Vám bude moje portfolio líbit .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný. Hezký den Jakub Horák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Doporucuji Honzu Martince. Je i tady na beremku nebo na honzamartinecteckacz ;) Bude fotit nasi svatbu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenka Seničová :-)
Odpovědět
lucie rýglová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla své služby. Jsem z Prahy a sama jsem měla v Praze svatbu :o) Pro nevěsty z beremeka nabízím slevu :o) Více mých fotek můžete shlédnout níže v odkazu na mé stránky. Krásný den, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! A prvně gratulace k chystané svatbě! :-) Mohu Vám nabídnout své fotoslužby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju Kateřinu Adáškovou :) úžasná mladá fotografka, umí rozesmát a fotky jsou dokonalé :) z ničeho umí udělat moc :) a byla se mnou celičký den :)
Odpovědět
Jedině Alena Šreflová! Je úžasná!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, také já si vám dovolím nabídnou moje služby :-) Snažím se fotit přirozeně a odlehčovat atmosféru, a z fotografií je to snad také cítit. Celý den probíhá formou fotoreportáže, takže ve výsledku máte kromě klasického soupisu důležitých záběrů také spoustu momentek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobré odpoledne :) Rád bych vás tímto příspěvkem pozval ke zhlédnutí mé webové prezentace :) Věřím, že vám mohu nabídnout opravdu to co hledáte a zachytit krasu Vaši i vašeho Dne D jak se sluší a patří :) Budu se moc těšit na vaši návštěvu na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby, jsem fotograf z Prahy, mrkněte nejlépe na moji FB stránku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také se hlásím do služeb! :) Více informací u mě na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda Vám zdokumentuji Váš velký den!:-) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, budeme moc rádi, pokud se podíváte i na naše webové stránky... případně na prezentaci tady na beremese. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem volná taky... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?