Menu Forum

Hledám fotografa na svatbu v Praze, 14.3.2014

5. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
sayyes84
Registrovala se 21. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sayyes84
Registrovala se 21. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
 Hledáme fotografa na svatbu dne 14.3.2014 , svatba se bude konat v Praze.
21. lis 2013 ve 20:56  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
25. lis 2013 v 10:56 • khiriaphoto
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
29. led 2014 ve 13:16 • hellcha
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
5. bře 2014 ve 20:11 • vlcekjan
fotoportrét
fotoportrét
culda005
19
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Praha , Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
culda005
19
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Praha , Region Praha.
 doporučuji Alieska photography - paní Alenka je úžasná... už jsem u ní fotila budoir a příští rok nám bude fotit svatbu. Doporučuji!
21. lis 2013 ve 21:01  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky... emoticon
21. lis 2013 ve 22:24  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
21. lis 2013 ve 22:58 • sarkavizaz
fotoportrét
fotoportrét
jaru (37 r.)
3
Registrovala se 9. července 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaru (37 r.)
3
Registrovala se 9. července 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2010
    V Praze, Region Praha
 Nám fotila Dagmar Pavlíková. Hezké fotky,prima ženská a v případě zájmu co nejdříve objednat musí se 3 měsíce předem.
22. lis 2013 ve 04:43  •  Svatba byla v červnu 2010  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.beremese.cz/katalog/firma/martinsasek/
http://www.beremese.cz/katalog/firma/snupackovo/
22. lis 2013 v 08:56  •  To se mi líbí
22. lis 2013 v 09:06 • shynne
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
 Dobrý den,
pokud by se Vám líbil styl mého fotografování, budu potěšen možností zachytit Vaší svatbu. Jsem z Prahy 14.
Hezký den!
22. lis 2013 v 09:10  •  petrkoval.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

Krásný den,
Velice rádi Vám poskytneme naše služby.
Naší snahou je, aby Vaše svatební fotografie a videa vyjadřovaly pohodu, radost, štěstí a harmonii Vašeho jedninečného vztahu.
Přejem krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
22. lis 2013 v 10:56  •  www.svatebnifototrebic.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Taká bych Vám ráda nabídla své fotografické služby. Pokud budete mít chuť, mrkněte na můj web a třeba se Vám bude moje práce líbit .-)
22. lis 2013 ve 13:37  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laurel_31299 (40 r.)
Svatební fotograf - kubinec.net
Stanislav Kubinec PRO

Foto a video - Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
laurel_31299 (40 r.)
Svatební fotograf - kubinec.net
Stanislav Kubinec PRO

Foto a video - Region Česká Lípa
 Taká bych Vám rád nabídl své fotografické služby. Pokud budete mít chuť, podívejte se na můj web a doufám, že se Vám bude moje portfolio líbit .-)
22. lis 2013 ve 14:05  •  www.kubinec.net , svatby.kubinec.net  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se.
Váš termín mám zatím volný.

Hezký den

Jakub Horák
22. lis 2013 ve 14:56  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
tessina87
297
Registrovala se 4. května 2013 na beremese.cz. Přidala 227 příspěvků. Má 90 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
tessina87
297
Registrovala se 4. května 2013 na beremese.cz. Přidala 227 příspěvků. Má 90 přátel. Region Praha.
 Doporucuji Honzu Martince. Je i tady na beremku nebo na honzamartinecteckacz ;)
Bude fotit nasi svatbu ;)
22. lis 2013 v 19:15  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimar
8
Registrovala se 8. července 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jimar
8
Registrovala se 8. července 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 Lenka Seničová emoticon
22. lis 2013 ve 20:52  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuninove
41
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků a 3 inzeráty. Má 28 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuninove
41
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků a 3 inzeráty. Má 28 přátel. Praha 9, Region Praha.
 lucie rýglová
22. lis 2013 ve 21:17  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

Dobrý den, ráda bych nabídla své služby. Jsem z Prahy a sama jsem měla v Praze svatbu :o) Pro nevěsty z beremeka nabízím slevu :o) Více mých fotek můžete shlédnout níže v odkazu na mé stránky. Krásný den, Martina
22. lis 2013 ve 21:51  •  www.martja.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý den!
A prvně gratulace k chystané svatbě! emoticon
Mohu Vám nabídnout své fotoslužby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon
Mějte se pěkně, Petra
22. lis 2013 ve 22:09  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kelidna
12
Registrovala se 9. září 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 9 přátel. Teplice, Region Teplice.
  • Svatba byla 16. listopadu 2013
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kelidna
12
Registrovala se 9. září 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 9 přátel. Teplice, Region Teplice.
  • Svatba byla 16. listopadu 2013
    Region Děčín
 Doporučuju Kateřinu Adáškovou emoticon úžasná mladá fotografka, umí rozesmát a fotky jsou dokonalé emoticon z ničeho umí udělat moc emoticon a byla se mnou celičký den emoticon
22. lis 2013 ve 22:22  •  Svatba byla v listopadu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marunkaptacek
5
Registrovala se 28. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 21 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
marunkaptacek
5
Registrovala se 28. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 21 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
 Jedině Alena Šreflová! Je úžasná!
23. lis 2013 v 09:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phumlova (31 r.)
Pavla Humlová - Fotoateliér
Pavla Humlová PRO

Foto a video - Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
phumlova (31 r.)
Pavla Humlová - Fotoateliér
Pavla Humlová PRO

Foto a video - Region Praha - východ
 Krásné ráno, také já si vám dovolím nabídnou moje služby emoticon Snažím se fotit přirozeně a odlehčovat atmosféru, a z fotografií je to snad také cítit. Celý den probíhá formou fotoreportáže, takže ve výsledku máte kromě klasického soupisu důležitých záběrů také spoustu momentek emoticon
23. lis 2013 v 09:46  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.pavlahumlova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobré odpoledne emoticon Rád bych vás tímto příspěvkem pozval ke zhlédnutí mé webové prezentace emoticon Věřím, že vám mohu nabídnout opravdu to co hledáte a zachytit krasu Vaši i vašeho Dne D jak se sluší a patří emoticon
Budu se moc těšit na vaši návštěvu na mých stránkách emoticon
25. lis 2013 v 15:38  •  www.beautifulwedding.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sorrowdy (43 r.)
Teseractphotos
Jiří Veselý PRO

“Nová last minute akce, milé nevěsty, celodenní svatby konané ještě do konce března nafotím za pouhých 10 000 Kč, takže mne neváhejte kontaktovat a nezapomeňte se o slevu přihlásit :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sorrowdy (43 r.)
Teseractphotos
Jiří Veselý PRO

“Nová last minute akce, milé nevěsty, celodenní svatby konané ještě do konce března nafotím za pouhých 10 000 Kč, takže mne neváhejte kontaktovat a nezapomeňte se o slevu přihlásit :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nabízím své služby, jsem fotograf z Prahy, mrkněte nejlépe na moji FB stránku emoticon
3. pro 2013 v 15:55  •  www.teseractphotos.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Zdravím, také se hlásím do služeb! emoticon Více informací u mě na webu.
6. pro 2013 v 11:34  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Ráda Vám zdokumentuji Váš velký den!emoticon
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat!emoticon
31. pro 2013 ve 13:54  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
31. pro 2013 ve 14:01  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den, budeme moc rádi, pokud se podíváte i na naše webové stránky... případně na prezentaci tady na beremese. Krásný den
2. led 2014 v 09:48  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
2. led 2014 ve 21:20  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
 Jsem volná taky... emoticon
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Budeme se těšit. emoticon
7. led 2014 v 10:34  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
7. led 2014 ve 13:16 • dzordano
12. led 2014 ve 22:44 • edentera
fotoportrét
fotoportrét
hubnerova
Registrovala se 31. března 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
hubnerova
Registrovala se 31. března 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Teplice.
 Uz ponekolikate doporucuji v Praze fotografa, ktey fotil nam- Dmitrij Tkačuk. V Praze ma opravdu prekrasne fotky, foti netradicnim zpusobem. Kouknete na nej emoticon
14. led 2014 ve 22:57  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
2foto
2foto
Jiří Hloušek PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Milí snoubenci, díky přesunu jednoho ze svatebních termínů se nám uvolnila sobota 12. dubna 2014. Pokud máte zájem o tento svatební foto termín, dejte nám vědět. Krásné dny!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
2foto
2foto
Jiří Hloušek PRO

7

“Milí snoubenci, díky přesunu jednoho ze svatebních termínů se nám uvolnila sobota 12. dubna 2014. Pokud máte zájem o tento svatební foto termín, dejte nám vědět. Krásné dny!”
(Před 2 lety)

Krásný den,
rádi se za vámi do Prahy vypravíme. Fotíme dva, takže můžete čekat dvakrát tolik záběrů, kreativity a nadšení. Náš svatební soubor nabízí estetické snímky od Charloty i akční a neotřelé záběry od Jirky. Přejeme šťastnou ruku při výběru.
Jirka & Lotka
15. led 2014 v 17:34  •  www.2foto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Taky se dovolím přidat s naší nabídkou emoticon
16. led 2014 v 16:29  •  www.pvatelier.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí.

Sonrisa
17. led 2014 ve 22:08  •  www.sonrisacz.com  •  To se mi líbí
23. led 2014 ve 13:38 • kjbfwaf
23. led 2014 v 15:43 • svatebni_fotografie
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, také Vás zveme k nahlédnutí na náš web.

Přeji pěkný den, Mirka Čočková
23. led 2014 ve 20:21  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

koukněte i na mé stránky. Pokud se Vám moje práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin
29. led 2014 v 16:48  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. únor 2014 ve 22:40 • markies1
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Doporučuji Katku Davidovou. Bude mi taky fotit svatbu a není drahà
2. únor 2014 v 00:00  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
 Dobrý den, tento termín mám volný. Jestli se Vám můj styl líbí, budu moc ráda, když mě kontaktujete.
6. únor 2014 ve 23:03  •  www.zdenkatycova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Take mam tento termin zatim volny emoticon
10. únor 2014 ve 21:16  •  www.dararakovcik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr.
Váš termín mám zatím volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky.
V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit.
Najdete mě i na facebooku.
Mějte se hezky. emoticon
Fotofox
12. únor 2014 v 16:08  •  www.fotofox.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. únor 2014 ve 22:30 • salik_slama
17. únor 2014 ve 20:56 • janskrasek
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry vecer emoticon
termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase stranky, kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku.
S pozdravem
Michal Kroupa
17. únor 2014 ve 21:08  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, vzdálenost není překážkou a termín máte k dispozici. CREATIVELOVE
26. únor 2014 ve 12:37  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dreamphoto
Radek Mikuláš - Atelier DreamPhoto
Radek Mikuláš PRO

fotoportrét
fotoportrét
dreamphoto
Radek Mikuláš - Atelier DreamPhoto
Radek Mikuláš PRO

Dobrý den, rád se stanu vaším fotografem. Jsem z Prahy a termín je volný. Navíc letos chci udělat několik promo focení pro rozšíření portfolia, a to za zvýhodněnou cenu, detaily rád sdělím osobně.
Více informací a fotek najdete v mém profilu nebo na webu.
26. únor 2014 ve 13:05  •  svatebni-fotograf-praha.eu/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindrafotograf
Tomáš Jindra - foto-video-art studio
Tomáš Jindra PRO

Foto a video - Region Havlíčkův Brod
1
fotoportrét
fotoportrét
jindrafotograf
Tomáš Jindra - foto-video-art studio
Tomáš Jindra PRO

Foto a video - Region Havlíčkův Brod
1
 Dobrý den, podívejte se na můj profil a web. Pokud se vám líbí moje práce, rád nafotím, popř. natočím. Jsem z Chotěboře, takže to mám kousek. Foto 3900,- Fto + video 5900,-
27. únor 2014 ve 12:40  •  www.tomasjindra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma.
Přeji dobrý výběr svatebního fotografa.
s pozdravem P.J.
3. bře 2014 ve 14:59  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
 Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
3. bře 2014 v 15:31  •  www.jlfoto.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín máme volný a na březen máme akční ceny. Pokud by se Vám naše práce líbila (více na facebooku nebo webu), rádi za Vámi přijdeme. Praha nás na focení láká!

Mějte pěkný den,

Filip a Linda
5. bře 2014 v 10:13  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí