Hledám fotografa na svatbu v okolí Ostravy, 6.6.2014

Zdravím všechny, sháníme s přítelem fotografa, který by nám nafotil svatbu (příprava, příjezd svatebčanů, obřad a novomanželské fotky) a je z okolí Ostravy, Karviné. Svatba proběhne v kostele, poté přesun na záměček, kde bysme si přáli právě zmiňované novoman.portréty http://www.hotel-zamek.pl/?c=2#s=6 Jestliže je tady fotograf, který má volno 6.6. 14 a je ze zmiňovaného okolí, prosím vás o odkazy, kde máte ukázku vašich fotek a značka ideál i s ceníkem :-) Děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Určitě bych doporučila Kamilu Hojníkovou - najdete jí na facebooku - Photo Kihary - Kamila Hojníková, fotí dokonale,na svatbu pro nás daleko,ale jezdíme na rodinné fotečky,když jedeme na chatu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Benjamina Wojnara, ma i stranky na FB::) je z Českého Tešína.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ze severních Čech a tady se kostely bohužel moc nenosí. Mrkněte se ke mně, pokud byste vybrali celodenní focení , nepočítala bych cestovné, aspoň bych po cestě navštívila kamarádku :-)). Svatbu v kostele bych fotila moc moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se na moje stránky a pokud Vás moje práce osloví, rád budu na Vaší svatbě. Jezdím po celé ČR
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den,termín 6.6.2014 mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a pokud by Vás zaujalo mé portfolio tak se určitě domluvíme ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím volný, více info najdete u mě na kartě, případně na webovkách ;) Hezký den, Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Na váš termín mám zatím stále volno, určitě mrkněte na mé stránky :) Věřím že se vám mé fotky zalíbí a uvdiíme se :) Pro ukázku přikládám pár fotografií :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak v ostravě buď michal szydlowski, nebo klidně přijedu já :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsme sice z Ostravska ale jezdíme po celé ČR včetně na sever Moravy :) Můžete se podívat na naše stránky a rádi Vám vyjdeme meximálně vstříc .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
6.6. zatím volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
doporucuji moji kamaradku, katerinakarafotis, foti uzasne!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Doporučuji slečnu Kateřinu Karafotis (takto ji najdeš na FB nebo na jejich stránkách)...Fotila naší svatbu a spoustu našich známých. Mrkni ke mně do alba, cena je přijatelná a je pro každou srandu. :-)
Odpovědět
Doporučila bych známou: Sonrisa Photography ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jessica3 Jan Vlček, je kousek od Ostravy, koukni na mé svatební album ;)
Odpovědět
Profilova fotka
...kdybyste chtěli srovnat nabídky od více než 40 fotografů z různých koutů ČR podle referencí, ceny, tvorby, atd., tak stačí vyplnit jednoduchou poptávku na našem webu. Fotografové se Vám poté sami ozvou s nabídkou pro Vaši konkrétní svatbu v konkrétní den. To by pro Vás mělo být užitečné...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nakoukněte ke mě. ;-) Sonrisa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Za mně Lukáš Večerka - Ostrava a okolí, fotky moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
pátek 6.6. máme volný termín. Ceník naleznete na mých stránkách. Fotíme dva, máme mobilní ateliér a moc nás to baví :-) Celodenní focení, cca. 600 upravených fotografií a další výhody (slevy na tisk, fotokniha - práce zdarma) za 9000 Kč. ...snad se nemineme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný. Pokud by se Vám líbily naše fotky, více najdete na facebooku a webu, ozvěte se! Není pro nás problém za Vámi přijet. Není to tak daleko a na svatby cestujeme po celé republice. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme termín volný a rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a pokud vás zaujme náš styl foceni / videa, rádi se s vámi setkáme. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?