Menu Forum

Hledám fotografa na svatbu v okolí Ostravy, 6.6.2014

28. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
4
Registrovala se 9. července 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
4
Registrovala se 9. července 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Region Ostrava.
 Zdravím všechny,
sháníme s přítelem fotografa, který by nám nafotil svatbu (příprava, příjezd svatebčanů, obřad a novomanželské fotky) a je z okolí Ostravy, Karviné. Svatba proběhne v kostele, poté přesun na záměček, kde bysme si přáli právě zmiňované novoman.portréty http://www.hotel-zamek.pl/?c=2#s=6
Jestliže je tady fotograf, který má volno 6.6. 14 a je ze zmiňovaného okolí, prosím vás o odkazy, kde máte ukázku vašich fotek a značka ideál i s ceníkem emoticon
Děkuji
17. zář 2013 ve 22:21  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
 Určitě bych doporučila Kamilu Hojníkovou - najdete jí na facebooku - Photo Kihary - Kamila Hojníková, fotí dokonale,na svatbu pro nás daleko,ale jezdíme na rodinné fotečky,když jedeme na chatu emoticon
17. zář 2013 ve 22:23  •  Svatba byla v červnu 2008  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
schybolova
24
Registrovala se 6. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 16 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
schybolova
24
Registrovala se 6. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 16 přátel. Region Brno.
 Doporučuji Benjamina Wojnara, ma i stranky na FB:emoticon je z Českého Tešína.
18. zář 2013 v 16:41  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibi09
16
Registrovala se 8. května 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 14 přátel. Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bibi09
16
Registrovala se 8. května 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 14 přátel. Ostrava.
 doporucuji moji kamaradku, katerinakarafotis, foti uzasne!! emoticon
16. říj 2013 v 08:45  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
ycelebrate
yCelebrate: Program pro Vaši svatbu
yCelebrate.com PRO

Hudba a zábava - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
ycelebrate
yCelebrate: Program pro Vaši svatbu
yCelebrate.com PRO

Hudba a zábava - Region Praha
1
 ...kdybyste chtěli srovnat nabídky od více než 40 fotografů z různých koutů ČR podle referencí, ceny, tvorby, atd., tak stačí vyplnit jednoduchou poptávku na našem webu. Fotografové se Vám poté sami ozvou s nabídkou pro Vaši konkrétní svatbu v konkrétní den. To by pro Vás mělo být užitečné...
22. říj 2013 v 17:15  •  www.ycelebrate.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
15. dub 2014 v 16:48 • janka92
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. dub 2014 ve 12:37 • kubeckam
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Jsem ze severních Čech a tady se kostely bohužel moc nenosí. Mrkněte se ke mně, pokud byste vybrali celodenní focení , nepočítala bych cestovné, aspoň bych po cestě navštívila kamarádku emoticon). Svatbu v kostele bych fotila moc moc ráda emoticon
18. zář 2013 v 18:04  •  www.petratrbolova.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
22. zář 2013 ve 22:58 • veruub
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. zář 2013 ve 23:11 • dekand
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, koukněte se na moje stránky a pokud Vás moje práce osloví, rád budu na Vaší svatbě. Jezdím po celé ČR
25. zář 2013 ve 23:52  •  www.bosa.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
26. zář 2013 v 06:53 • michaelabernatikova
fotoportrét
fotoportrét
radimkulhanek
Radim Kulhánek-TOPis
Radim Kulhánek PRO

Foto a video - Region Ostrava
4
fotoportrét
fotoportrét
radimkulhanek
Radim Kulhánek-TOPis
Radim Kulhánek PRO

4
 Dobrý den,termín 6.6.2014 mám volný.
26. zář 2013 v 08:10  •  www.topis.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
27. zář 2013 v 08:03 • pajik57
fotoportrét
fotoportrét
perutkafoto (43 r.)
Jiří Perutka - perutkafoto.cz
Jiří Perutka PRO

Foto a video - Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
perutkafoto (43 r.)
Jiří Perutka - perutkafoto.cz
Jiří Perutka PRO

Foto a video - Region Praha - východ
 Dobrý den, tento termín mám volný a pokud by Vás zaujalo mé portfolio tak se určitě domluvíme ;)
28. zář 2013 v 16:03  •  www.perutkafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelabernatikova
Michaela Bernatíková - fotografie a vizáž
Michaela Bernatíková PRO

Foto a video - Region Karviná
17

“Pomalu se mi začínají plnit termínky na sezónu příští rok - hlavně červenec, srpen, tak v případě zájmu písněte :)”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
michaelabernatikova
Michaela Bernatíková - fotografie a vizáž
Michaela Bernatíková PRO

Foto a video - Region Karviná
17

“Pomalu se mi začínají plnit termínky na sezónu příští rok - hlavně červenec, srpen, tak v případě zájmu písněte :)”
(Před 4 lety)

Termín mám zatím volný, více info najdete u mě na kartě, případně na webovkách ;) Hezký den, Míša
28. zář 2013 v 16:32  •  www.michaelabernatikova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den
Na váš termín mám zatím stále volno, určitě mrkněte na mé stránky emoticon Věřím že se vám mé fotky zalíbí a uvdiíme se emoticon
Pro ukázku přikládám pár fotografií emoticon
30. zář 2013 v 11:32  •  www.beautifulwedding.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

Foto a video - Region Praha

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

tak v ostravě buď michal szydlowski, nebo klidně přijedu já emoticon
2. říj 2013 v 16:22  •  www.fotoprofik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, nejsme sice z Ostravska ale jezdíme po celé ČR včetně na sever Moravy emoticon Můžete se podívat na naše stránky a rádi Vám vyjdeme meximálně vstříc .... emoticon
3. říj 2013 v 09:25  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
 6.6. zatím volno emoticon
3. říj 2013 v 16:10  •  www.tomasdrozd.cz  •  To se mi líbí
15. říj 2013 ve 23:59 • sonrisa
16. říj 2013 v 10:13 • annynka
fotoportrét
fotoportrét
terush_a
5
Registrovala se 1. října 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Klimkovice, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
terush_a
5
Registrovala se 1. října 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Klimkovice, Region Ostrava.
 Doporučuji slečnu Kateřinu Karafotis (takto ji najdeš na FB nebo na jejich stránkách)...Fotila naší svatbu a spoustu našich známých. Mrkni ke mně do alba, cena je přijatelná a je pro každou srandu. emoticon
16. říj 2013 ve 20:56  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deborah02
Registrovala se 22. října 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Ostrava, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
deborah02
Registrovala se 22. října 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Ostrava, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
 Doporučila bych známou: Sonrisa Photography emoticon
22. říj 2013 v 16:10  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barccca
213
Registrovala se 27. června 2013 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Má 71 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
barccca
213
Registrovala se 27. června 2013 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Má 71 přátel.
 jessica3 Jan Vlček, je kousek od Ostravy, koukni na mé svatební album ;)
22. říj 2013 v 16:56  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím stejný příspěvek vícekrát za sebou. Na uživatele to pak působí až negativně. Díky moc za pochopení!”
23. říj 2013 v 09:46 • vecerek
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nakoukněte ke mě. emoticon
Sonrisa
25. říj 2013 v 16:57  •  www.sonrisacz.com  •  To se mi líbí
4. bře 2014 v 01:41 • bodensee
fotoportrét
fotoportrét
kaccaa
Registrovala se 5. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 75 příspěvků. Ostrava, Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kaccaa
Registrovala se 5. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 75 příspěvků. Ostrava, Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Za mně Lukáš Večerka - Ostrava a okolí, fotky moc pěkné emoticon
12. bře 2014 v 17:47  •  To se mi líbí
16. bře 2014 v 10:14 • danimis
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

pátek 6.6. máme volný termín. Ceník naleznete na mých stránkách. Fotíme dva, máme mobilní ateliér a moc nás to baví emoticon Celodenní focení, cca. 600 upravených fotografií a další výhody (slevy na tisk, fotokniha - práce zdarma) za 9000 Kč. ...snad se nemineme emoticon
16. bře 2014 v 10:24  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

Váš termín máme volný. Pokud by se Vám líbily naše fotky, více najdete na facebooku a webu, ozvěte se! Není pro nás problém za Vámi přijet. Není to tak daleko a na svatby cestujeme po celé republice.

Filip a Linda
16. bře 2014 v 18:57  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, také máme termín volný a rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a pokud vás zaujme náš styl foceni / videa, rádi se s vámi setkáme.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
16. bře 2014 v 19:08  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lsf
Ladislav Skalka - fotograf
Ladislav Skalka - fotograf PRO

17
fotoportrét
fotoportrét
lsf
Ladislav Skalka - fotograf
Ladislav Skalka - fotograf PRO

17
 Dobrý den,
mám volno. emoticon
Mrkněte a napište.

Hezký den Láďa
18. bře 2014 v 16:58  •  www.ladislavskalka.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
15. dub 2014 v 15:00  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
15. dub 2014 v 15:58 • miki5
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
 Dobrý den, kouknetě na stránky Rostislava Mžika, má krásné fotky, ceník a ukázky naleznete na jeho stránkách.
16. dub 2014 ve 13:00  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mohu nábídnout služby fotografa. S pozdravem M.K.
16. dub 2014 ve 13:02  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

v tento den mám stále volno, takže pokud by jste měla zájem, rád Vám svatbu nafotím emoticon

S pozdravem
M.Kubečka
17. dub 2014 ve 20:02  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika_bilkova_photography
Fotografka
Veronika Bílková PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
2
fotoportrét
fotoportrét
veronika_bilkova_photography
Fotografka
Veronika Bílková PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
2
 Předpokládám, že už máte asi vybráno, přesto posílám odkaz na své práce, kdyby náhodou, hezký den emoticon V.