Hledám fotografa na svatbu - termín 28.7.2018 statek Jedřaž u Strakonic

Sháníme fotografa na naši svatbu, která se uskuteční na velmi krásném a romantickém místě - statku Jedraž v sobotu 28.7.2018. Pokud máte volný termín, budeme rádi, když se ozvete :) Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby, tohle vypadá jako přesně to místo, kde nutně potřebuju fotit - více info naleznete na webu.:))) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme zatím volný. Máme zázemí v Kašperských horách, takže jsme kousek od Strakonic :-). Více informací svatební balíčky+ ceník najdete na webových stránkách. Pokud Vás fotografie zaujmou, neváhejte mě telefonicky kontaktovat. Přeji krásný večer, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme- Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Jano, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám zatím ještě volný a moc ráda Vám Váš den nafotím, pokud by se Vám líbil můj styl. Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Kdyztak kouknete na me stranky pro vice fotografii + info. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jani, pokud již nemáte vybráno, zkuste se podívat i na mou práci, kdyby to byl Váš šálek kávy, určitě najdeme společnou řeč. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu :) S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud je to stále aktuální, budu ráda pokud se podívat na mou práci. Svatby na takovýchto místech miluji! Neváhejte mne nezávazně kontaktovat. :) Budu se těšit, krásný den, K.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jezdím po celé ČR, ráda Vám svatbu nafotím
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte profesionálního fotografa na Vaši svatbu, jsme tu jen pro Vás. Focení svateb je pro nás vždy velkou výzvou, do které vkládáme maximum úsilí a mnohaletých zkušeností. Uvědomujeme si, že je tento den ve Vašem životě jedním z nejdůležitějších, proto se postaráme o to, že budete mít vzpomínku na jeho průběh se vší všudy. Jsme profesionálové, kteří focení milují a na naší práci je to vidět. Vyberte si z námi nabízených balíčků nebo si prostřednictvím balíčku Individual sami nastavte přesně takové služby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a představám. Díky nám získáte nezapomenutelnou památku na tento důležitý den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?