Hledám Fotografa na svatbu příští rok v Září.

Profilova fotka
Dobrý den se snoubencem Michaelem plánujeme svatbu příští rok v Září místo ještě nemáme vybrané ale máme tipy od známých a kamarádů tak se rozhodujeme. Přeji hezký den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek jinak svatba bude v Moravskoslezském Kraji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termíny v září mám stále volné, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda přijedu. :) Ceny na webu jsou konečné. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Více posílám do zprávy.
Odpovědět
Hezký den, napišme si! těším se! Káťa
Odpovědět
V září příští rok mám ještě vše volné, takže když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím,. Víc informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jestli se vám moje fotky líbí, budu ráda, když se mi ozvete :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Vice info na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych Vás zaujal :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, jsem tady taky a jsem k dispozici :) Mrněte, prosím, na moje stránky. Třeba se Vám můj styl zalíbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu 🙂 Pěkný den, Míša.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem z Brna, a Váš termín mám volný. Moc rád Vám svatbu nafotím! 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu k prohlédnutí svoje stránky a domluvím s vámi nabídku na míru.
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Ahoj píšem SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, mohu nabídnout své služby v požadovaný termín. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. V případě zájmu mě kontaktujte na uvedených kontaktech. S pozdravem Šponar
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje portfolio, ráda přijedu. Termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké odpoledne, přidávám se s mojí nabídkou. Kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaši svatbu nafotím. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší možné spolupráce🙂. S pozdravem, Oliver Beneš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?