Hledám fotografa na svatbu - Okolí České Třebové, Lanškrounško na 13. června 2015

Prosím, zda se najde nějaký fotograf, který má tento datum volný. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme pořád ještě volný. Na našich webových stránkách naleznete ukázku svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Bude moc rádi, když se na to mrknete. :) Přeji hezký den Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám. :o) kdyby cokoliv - chtěla byste recenze, atd., prosím ozvěte se, ráda odpovím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín mám volno. Okolí České Třebové je pro mě dobře známé a není daleko. Budu rád, když navštívíte mé stránky a můj profil.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, v případě zájmu neváhejte kontaktovat .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Vše potřebné najdete v profilu nebo na webu, případně mě neváhejte kontaktovat. Mějte se...Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám interní zprávičku. Mějte se krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby mám volný. Více fotek najdete na profilu. Hezký den přeji. Zd. Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme zatím volno :-) Více práce naleznete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jsem fotografka z Brna, termín mám volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, info pošlu do zprávy...
Odpovědět
Profilova fotka
@jeeam Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. V případě, že ještě shánite fotografa, hlásím se do konkurzu. Na celodenní balíčky nabízím slevu ve formě cestovného zdarma. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem, J. Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, tak si dovolím nabídnout i své služby. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Pokud Vás moje nabídka zaujme, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?