Hledám fotografa na svatbu dne 7.6.2013 z okolí Přerova

Hledám fotografa na svatbu dne 7.6.2013 z okolí Přerov, Olomouc... pomůže někdo? Děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji vynikajícího fotografa z Rožnova pod Radhoštěm, pan Ryszard Perzynski. :-) Není to od Vás daleko a má vynikající fotografie za přijatelné cenové relace. Přeji dobrý výběr a krásnou svatbu. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mile rád vám tento jedinečný a neopakovatelný den nafotím. Zakládám si na osobním pohovoru, každá nevěsta a ženich jsou originál a podle toho by měly fotografie vypadat. Hezký den Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 7.6. mám volno a milerád pomůžu :) Jak pomáhám uvidíte v galerii. Mějte se fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím stále volný, budu rád, když mrknete na můj profil a dáte mi vědět. mějte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl i své služby. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky. Vas termin mame jeste volny a nemame to do Prerova daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naše služby. Mějte se hezky. Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, byl bych potěšen stát se Vašim svatebním fotografem, pokud by Vám vyhovoval styl mého focení. Do Přerova a okolí to mám přibližně 20 minut. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pro ceník. S pozdravem, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si v záplavě nabídek třeba ještě nevybrala, budeme rádi, pokud bychom mohli Váš velký den zachytit, s citem pro detail.... Při objednávce jakéhokoliv balíčku do konce ledna získáváte od nás bonus - dopravu po celé ČR zdarma. A ať si vyberete jakkoliv, ať se Vám svatební den vydaří podle představ, snů a přání... Studio 1.2.3. fotíme
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Doporučuji Silvii Harákovou,profil najdete na FB,je skvělá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. Mějte se hezky. Fotofox :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?