Hledám fotografa na svatbu 9.8.2014, Nové Město na Moravě

Hledám kreativního a zábavného fotografa, který by byl k dispozici od obřadu až do večera za rozumnou cenu. Moc děkuji za doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamila Hojníková
Odpovědět
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, budu rád, když mě oslovíte. Přejí dobrý výběr PS: rozumná cena je velmi široký pojem, raději upřesněte a´t prosejete zájem fotografů:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Termín máme stále volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Více informací zasílám ve vaší interní poště. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vaši svatbu nafotíme, bližší informace o nás naleznete na našich webových stránkách, anebo zdejším profilu. Celý den focení ve 2 fotografech máme aktuálně za 7000Kč. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,kreativita je mé druhé jméno :)Nahlédněte prosím :) S popzdravem Michal
Odpovědět
Dobrý den, váš termín mám volný a tak vám mohu nabídnout mé služby. Můj styl si můžete prohlédnout zde na profilu, nebo také na mém webu, kde najdete i ceník. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám na tento termin volno. ;) Pokud se vám moje práce líbí, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se moc krásně. Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, k dispozici v ten den jsem. Jestli bude odpovídat kreativnost, zábavnost a rozumnost ceny je na Vás. Pokud Vás fotky budou bavit, probereme tu rozunou cenu. Mějte se co nejlíp David
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Chotěboře a pokud budete mít zájem, termín mám ještě volný. Cena 3900,- s videem 5900,-
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, termin mame taktez volny - i pro kameramanske sluzby. Veskere informace najdete na nasich webovych strankach. Ceny od 5.500,- Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 9.8.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud budete mít zájem, ráda vaši svatbu nafotím. K celodennímu focení mám předsvatební fotografování zdarma. ;-) Mějte se krásně! Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásím. Pokud máte rádi fotky s atmosférou a nápadem, tak jsem k dispozici. Více na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám moje práce líbí, tak se určitě nějak dohodneme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda Vám budu k dispozici :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?