Hledám fotografa na svatbu 6.6.2014, zámek Liblice

Dobrý den, Hledáme fotografa na naší svatbu, která se bude konat v pátek 6.6.2014 na zámku v Liblicích. Předem děkuji za nabídky Zuzka Š.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotograf nejsem, ale dovoluji si nabídnout služby DJ. Kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar. Mrkněte na místní presentaci PRO a webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Pokud bychom se neslyšeli, přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí. DJ ZDENEK
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím volný. Budu moc rád, když nahlédnete ke mně na stránky a prohlédnete si portfolio a ceník. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, tento termín máme zatím volný. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme zásadně ve dvou fotografech, abychom zajistily záběry z více úhlů a žádný důležitý okamžik nám neunikl. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme speciální 25% slevu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvíme se na předsvatební schůzce, kde všechno probereme. Budeme se na Vás těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín. Liblice ve svém portfoliu již mám, ráda zase přijedu :-) Nabídku zasílám do zprávy. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě. Termín volný. Na páteční termíny dávám slevu 10%. Mějte hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Zuzko, Váš termín mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz je hned pod tímto textem (případně nahlédnete do mé karty zde na beremese). S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud se vám moje práce líbí ráda se s vámi sejdu osobně. Přikládám aktuální fotografii z Libochovického panství. Předsvatební fotografování je v ceně všech balíčků. S pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Prvně velká gratulace k Vaší chystané svatbě! :-) Ráda bych Vám nabídla své foto služby. Váš termín mám zatím ještě volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách (odkaz viz. níže). Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatba na zámku nabízí ideální místa k focení svatebních portrétů. Rád zjistím vaše představy a svatbu nafotím k vaší spokojenosti. Cenu připrávím na míru, aby vystihovala vaše potřeby. Prosím nahlédněte na mou práci a jsem vám k dispozici. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nafotil vaší svatbu. Fotil jsem na zámku Neratovice a v okolí Mělníka. Na webu mám kompletní fotogalerii a fotím za rozumné ceny. Přeji hezký den Pavel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Také si dovolím nabídnout své služby :) Více informací na mém webu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a na svatby jezdíme po celé republice. Pokud se Vám naše práce bude líbit, více jí najdete na facebooku a webu, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web, volno mám. ;-) Hezký den Láďa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotografie, ráda Vám nafotím svatbu :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Mrkněte na web:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně by mě zajímalo, jak se to stane, že fotograf vybere téma, kde je poslední příspěvek před půl rokem, se svatebním termínem pryč a hrdě píše, že má volno :-) Snaha o budování odkazů na svůj web pro Google? :-) Pokud ne, tak to aby si nevěsta dala pozor, jestli používáte správný kalendář až na vás bude čekat v den D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@iva_mazgutova_profi_fotograf @jensik Mně se zdá, že tuhle svatbu jste již propásli, třebaže dnes 24.11.2014 "ještě" máte termín 6.6.2014 volný. Ale čas už nikdo z nás vrátit nedokáže ... :-) navíc uživatelka již nemá aktivní profil ... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
reagovat na stare prispevky je koukam vysada stale stejnych fotografu :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den :-) Radek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?