Hledám fotografa na svatbu 4. srpna 2018- České Budějovice

Dobrý den, poptávám fotografa/fotografku na svatbu 4. srpna 2018, svatba bude cca 10 km za ČB směr Písek. Jednalo by se o focení od cca 14:00 do 18:00, tzn. obřad, potom nějaká skupinová fota, fotky novomanželů a potom případně první tanec. Nebráníme se ani šikovným amatérům, které focení baví a mají ho jako koníčka Za nabídky předem děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami svateb které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikola160 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikola160 Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod textem) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Více informací naleznete na mém webu .^^
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?