Hledám fotografa na svatbu 4.4.2014 (Allvet u Vyškova)

Profilova fotka
Ahoj, hledám fotografa/fotografku na tohle datum. Svatba bude v hotelu Allvet kousek u Vyškova. Předem moc děkuji všem :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@vejunkaa Zdravím Vás. Je velmi pravděpodobné, že toto datum bude mít volné většina fotografů, takže si stačí jen vybrat dle vkusu/ceny/představ. Katalog fotografů máte zde: http://www.beremese.cz/catalog/catego... Případně odkaz na mě, neb mám toto datum taktéž volné, naleznete hned pod tímto textem. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, tento termín na 4.4.2014 máme ještě volný a Vyškov nemáme daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naše služby, nakoukněte na web. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Přeji hezký den Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
@vejunkaa Tedy ahoj :-) , i já mám volný termín. Neváhejte kouknout i na můj odkaz na portfolio, třeba vás zaujme! Hezký večer, ZeZu P.S: zajímavý datum, jen co je pravda!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo webovky. Přikládám fotografie ze svatby v hotelu Allvet. Přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, duben bych bral, bude to fajn...jarní, svěží.. Já mohu.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásím s volným termínem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám zatím také neobsazený. Pokud Vás naše nabídka zaujme, rád se s Vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i když jsem z Prahy, dovolím si Vám nabídnout své služby svatebního fotografa. Termín 4. dubna mám volný a mohu Vám být plně k dispozici. Cenu dopravy bych Vám při celodenním fotografování neúčtoval. Budu rád, když navštívíte mé webové stránky (odkaz je uveden v zápatí), zde naleznete ukázku mé práce i orientační ceník. Pokud Vás má práce a nabídka zaujme zkontaktujte mne prosím, abychom domluvili podrobnosti. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
@vejunkaa Dobrý den, dovolím si odkázat na fotografy: Ryszard Perzynski z Rožnova p. Radhoštěm či Jan Vlček z Dolního Benešova. Kvalitní fotografie, profesionální přistup. ;-) Krásnou svatbu přeji! Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@vejunkaa Dobrý den, pokud jste si v záplavě nabídek třeba ještě nevybrala, budeme rádi, pokud bychom mohli Váš velký den zachytit, s citem pro detail.... Při objednávce jakéhokoliv balíčku do konce ledna získáváte od nás bonus - dopravu po celé ČR zdarma. A ať si vyberete jakkoliv, ať se Vám svatební den vydaří podle představ, snů a přání... Studio 1.2.3. fotíme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den,mile rád nabídnun své služby fotografa :)Nahlédněte na mnou práci prosím. Hodně štěstí s výběrem. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Mockrát Vám všem děkujeme za nabídky. Všechny pečlivě s přítelem prohlédneme a dáme Vám vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojík bud Lucka je z Deblína cca 25 km od Brna . a nebo Tatana Vlčková a ta bydlí kousek od Vyškova :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásné sobotní poledne! Budu ráda, když budu moci být Vaše svatební fotografka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vejunkaa Zdravím Vás Veroniko :-) na níže uvedeném odkaze je portfolio šikovných Brněnských fotografů. Případné mžete nakouknout i na mé fotografie :-) http://bit.ly/1il4KZA Hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud máte termín stále neobsazen, dovolte nám nabídnout služby fotografa či kameramana. Podívejte se na náš web, kde uvidíte více. Více info zasílám ve zprávě. Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Dobrý den, také mám termín ještě volný. Tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo také na mém webu. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Take mam tento termin volny :)
Odpovědět
@vejunkaa Ahoj, jestli ještě nemáš vybráno tak zkus Petra Wagenknechta z Ústí nebo Zuzku Kubíčkovou ze Žamberka ;-)
Odpovědět
Ahoj,jestli ještě hledáte fotografku tak zkuste oslovit Silvii Harákovou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Váš termín mám také volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. :-) Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,- Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?