Hledám fotografa na svatbu 28.6.2014, okres Přerov

Hledám fotografa, který by nám nafotil svatbu 28.6.2014 okres Přerov, Všechovice??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám zatím neobsazený. Budu rád, když si prohlédnete naše stránky. Pokud Vás fotografie, případně video a nabídka zaujmou, rád se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Všechovice? Tam jsem měla svatbu já :) pokud je to stejné místo uprostřed polí :) Bylo to skvělé ......
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, nemame to k Vam daleko a termin je jeste volny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám nabízíme naše služby. Mrkněte se na naše stránky a nahlédněte do našeho portfolia. Termín je stále volný ;-) Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám mé fotky budou líbit, tak se můžeme dohodnout. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, budu rád, když mrknete na mé fotky a dáte mi případně vědět. Krásný zbytek dne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych ráda nabídla volný termín. Přeji pěkný den. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, váš termín se mi právě uvolnil, takže pokud byste měla zájem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás :-) na níže uvedených odkazech věřím že naleznete spousty šikovných kolegů a to jak z Brněnského, Zlínského či Olomouckého kraje. Případně se můžete kouknout i na moje fotografie :-) http://bit.ly/1il4KZA http://bit.ly/1bRgr5e http://bit.ly/1bkqnr4 Přeji hezký den, Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, do Všechovic to mám 40 minut a kdyby se Vám líbil styl mého fotografovaní, budu potěšen nafotit i Vaši svatbu. V případě zájmu mě prosím kontakujte pro blížší informace a ceník. S pozdravem, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@dzejn123 Dobrý den, v případě, že ještě pořád hledáte fotografa a třeba Vás zaujaly mé fotografie na profilu, nebo na www stránkách, neváhejte mě kontaktovat. Často jezdím do Lipníka n.B., takže focení v Přerově není problém. Hezký den, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba na moje narozeniny!:-) Kdybych se Vam libila, rada s Vami strávím naše dny D:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín svatebního dne mám volný a mohu být plně k dispozici. Podívejte se prosím zde na můj profil, nebo na moje webové stránky, kde naleznete krom ukázek mé práce i orientační ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se na mne obrátíte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, také mám termín ještě volný. Tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo také na mém webu. Jsem ze Zlína, takže to mám kousek. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, jsme z Kroměříže, takže ani příjezd není problém :) Pokud ještě hledáte fotografa, více fotek máme na facebooku a webu. Mějte se pěkně, Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, už určitě někoho máte, ale protože se mi termín uvolnil, dávám tu svůj odkaz :-). krásnou svatbu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?