Hledám fotografa na svatbu 24.5.2014 - Velehrad

Dobrý den, hledám šikovného fotografa na focení obřadu a aranžovaných fotek v Archeoskanzenu Modrá na Velehradě. Moc děkumu za Vaše tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda si přidám Vaší lokaci do svého portfolia!:-) Pokud se Vám budu líbit, napište!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu volný termín. Podívejte se na můj profil, nebo web... S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@vatanai Zdravím Vás i já hlásím volný termín. Koukněte na můj profil a neváhejte mě kontaktovat. Krásný večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný a jsme kousek od Velehradu ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. I k nám na web můžete mrknout :-) Petra L.
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám také volný. Jsem ze Zlína takže to mám kousek a zde na mém profilu si můžete prohlédnout i pár fotek z jedné svatby kterou jsem na Vašem místě fotil.. :) Zbytek mé tvorby najdete zde, nebo na mém webu. Přeji hezký večer. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Máte velice zajímavé místo svatby, určitě to bude super. A vynikající datum, ve stejný den slavím narozeniny :-) Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
@zzproduction Dobrý večer, zaujala mě Vaše práce. Jednalo by se o fotografování svatebního obřadu a portrétních fotografií. Mohl byste mi poslat Vaši nabídku/ceník. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Vatanai :) poslal jsem nabídku na Váš mail .... Z.
Odpovědět
Profilova fotka
V daný termín mám také volno a rád bych Vám nabídl své služby. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru. SK.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?