Hledám fotografa na svatbu 21.6.2014 v Praze

Profilova fotka
Hledám fotografa, který by nám nafotil svatbu 21.6.2014, Praha 6? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední volný červnový termín, takže mohu být k dispozici :-) Jakub
Odpovědět
Radek Fouček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Na sezónu 2014 nabízíme slevu 20% a tento termín máme zatím volný. Neváhejte nás kontaktovat, budeme se na Vás těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mumisek01: Radka ne, toho už máme na celý den zamluveného my. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příjemné odpoledne! Moc gratuluji k Vaší chystané svatbě :-) Ráda bych Vám nabídla své foto služby. Jsem přímo z Prahy a Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce (vč. kladných referencí) podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Dobrý den, i já se připojím s nabídkou svých služeb, 21. mám poslední volnou sobotu. Prohlédněte si moji práci na mém webu uvedeném níže. Svatební fotograf Jan Čislinský ;-) ;-) ;-) ★★★★★★★ ▼navštivte můj web zde▼ ★★★★★★★
Odpovědět
Profilova fotka
Za podívání nic nedáte :-) profil zde na Beremese nebo na webu. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu ráda, pokud navštívíte i můj web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný, mrkněte i ke mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je volný :-) Nakoukněte na web či na profil a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím dostupný. Fotíme ve dvou ;-) Ukázkové foto najdete v profilu nebo na našich webovkách. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
V daný termín mám také volno a rád bych Vám nabídl své služby. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Termín máme stále volný. Pro více informací se podívejte na náš web. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já jsem volná!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme tento termín volný a můžete využít naši Valentýnskou slevu až 5000. Více informací na našem webu. Hodně štěstí. Pavel a Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrali fotografa (v našem případě dva fotografy), tak zkuste ještě náš profil. Více z naší práce najdete na facebooku a webu. Termín máme volný, Praha není problém, cestujeme po celé České republice. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam volny a rad Vam svatbu vyfotografuji. Pri rozhodovani muzete zvazit i muj fotograficky styl. Pred dnen D bychom se v Praze setkali a upresnili si detaily. Vice info najdete na mem profilu, popripade na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem ráda zdokumentuji váš svatební den. V ceně balíčků je i předsvatební fotografování. Budu se těšit. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy! Váš termín mám zatím volný. Sany
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. :-) Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Taky se hlásím! Jsem sice z Moravy, ale jednu svatbu mám v Praze 20.6., tudíž by nebyl žádný problém zůstat o den déle! :) Veronika
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?