Hledám fotografa na svatbu 20.8.2016

Dobrý den,hledám fotografa na nafocení naší svatby 20.8.. Svatba bude v Praze,v hotelu Čertousy ve 12 hod. Chtěla bych foto cca 4 hod. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Tento termín mám stále volný, podívejte se na tvorbu ke mě na webové stránky, pokud Vás to osloví, ozvěte se. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, dovolila jsem si vám napsat soukromou zprávu s cenovou nabídkou. Přeji příjemné přípravy Sandra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. Fotografie jsou z místa vaší svatby. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem. Mrkněte na ukázku mé práce zde na profilu nebo na našich webových/facebook stránkách. Ceník pošlu na požádání :) Hezký den, Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?