Hledám fotografa na svatbu 19.7.2014 v Praze

Hledám šikovného kreativního fotografa, spíše reportážní styl pro zachycení atmosféry. Svatba bude 19. 7. 2014 v Praze. Děkuji za nabídky či doporučení. :) Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mrkněte k nám. Termín máme zatím volný a moc rády Vám zvěčníme Váš den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@takal Krásný den. Prvně gratulace k chystané svatbě! Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na svatby cestujeme po celé republice a Váš termín máme volný. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! Více na facebooku a webu. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme také volný a do Prahy jezdíme rádi. Celodenní fotografování ve dvou za 9000 Kč. Kvalitu posuďte sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám Váš termín volný :-) Reportáže z celých svateb naleznete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem k dispozici. Pokud máte rádi fotky s vtipem a atmosférou, tak jsem tu pro vás :) Více na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín a mohu Vám být k dispozici. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@takal Dobrý večer Lucie, koukněte i ke mě. Termín mám volný. Více info najdete na webu. ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
krásný večer přeji, ráda bych Vám touto cestou nabídla i naše služby..náš styl je především reportážní, a tak bychom Vám mohli padnou do oka ;-) ;-) Budeme moc rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky - na nich naleznete veškeré informace, kdyby nebylo cokoli jasné.. určitě napište :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, nic dalšího neplatíte, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. Více informací zašlu na požádání. Hezký den Tomáš Šnírer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín je volný. pokud máte zájem ráda zdokumentuji vaš svatební den. S pozdravem Petra Jansova - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, Vas termin mame jeste volny ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame take volny. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Pro Vase datum mohu taktez nabidnout kameramanske sluzby meho kolegy. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy! Váš termín mám zatím volný. Sany
Odpovědět
Moc všem děkuji za nabídky, výběr bude těžký :). Podívám se a v případě zájmu se určitě ozvu. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud nemáte ještě DJ, pak jsem tu právě pro Vás :-). Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar :-) mrkněte na webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Jinak přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí. DJ ZDENEK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dělat reportážní fotky mě moc baví a především reportáž ze svatby. Moje reportážní fotky najdete na mém webu. Budu moc ráda, když mě kontaktujete.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?