Menu Forum

Hledám fotografa na svatbu 19.7.2014 v Praze

18. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
takal
Registrovala se 2. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
takal
Registrovala se 2. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledám šikovného kreativního fotografa, spíše reportážní styl pro zachycení atmosféry. Svatba bude 19. 7. 2014 v Praze.
Děkuji za nabídky či doporučení. emoticon

Lucie
17. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín emoticon
17. bře 2014 ve 14:18  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, mrkněte k nám. Termín máme zatím volný a moc rády Vám zvěčníme Váš den.
emoticon
17. bře 2014 ve 14:21  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@takal Krásný den. Prvně gratulace k chystané svatbě! Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se krásně, Petra
17. bře 2014 ve 14:32  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

na svatby cestujeme po celé republice a Váš termín máme volný. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! Více na facebooku a webu.

Filip a Linda
17. bře 2014 v 15:50  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, tento termín máme také volný a do Prahy jezdíme rádi. Celodenní fotografování ve dvou za 9000 Kč. Kvalitu posuďte sami emoticon
17. bře 2014 v 16:05  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Také mám Váš termín volný emoticon Reportáže z celých svateb naleznete na mém webu.
17. bře 2014 v 18:55  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Také jsem k dispozici. Pokud máte rádi fotky s vtipem a atmosférou, tak jsem tu pro vás emoticon Více na mém webu emoticon
17. bře 2014 v 18:58  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
také mám volný termín a mohu Vám být k dispozici.

Jakub Horák - VyfoťMě
17. bře 2014 v 19:05  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
17. bře 2014 v 19:15 • 123fotime
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@takal

Dobrý večer Lucie,

koukněte i ke mě. Termín mám volný. Více info najdete na webu.

ZeZu
17. bře 2014 v 19:18  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím stejný příspěvek vícekrát za sebou. Na uživatele to pak působí až negativně. Díky moc za pochopení!”
17. bře 2014 ve 21:22 • fotorande
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

krásný večer přeji, ráda bych Vám touto cestou nabídla i naše služby..náš styl je především reportážní, a tak bychom Vám mohli padnou do oka emoticon emoticon Budeme moc rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky - na nich naleznete veškeré informace, kdyby nebylo cokoli jasné.. určitě napište emoticon
17. bře 2014 ve 22:22  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,
jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, nic dalšího neplatíte,
výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. Více informací zašlu na požádání.
Hezký den Tomáš Šnírer.
17. bře 2014 ve 23:00  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý večer, tento termín je volný. pokud máte zájem ráda zdokumentuji vaš svatební den. S pozdravem Petra Jansova - fotografka.
17. bře 2014 ve 23:07  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, Vas termin mame jeste volny ... emoticon
18. bře 2014 v 00:05  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobry den,

tento termin mame take volny. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Pro Vase datum mohu taktez nabidnout kameramanske sluzby meho kolegy.

Marie Bartosova / svatebnifoceni
18. bře 2014 ve 13:46  •  www.svatebnifoceni.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy!
Váš termín mám zatím volný.
Sany
18. bře 2014 ve 13:59  •  www.fotorande.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
takal
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
takal
  • Neví, kdy bude svatba
 Moc všem děkuji za nabídky, výběr bude těžký emoticon. Podívám se a v případě zájmu se určitě ozvu.

Lucie
18. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
 Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny emoticon
18. bře 2014 ve 14:53  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

Dobrý den.
Pokud nemáte ještě DJ, pak jsem tu právě pro Vás emoticon. Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar emoticon mrkněte na webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí.

Jinak přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí.
DJ ZDENEK
18. bře 2014 v 15:29  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lsf
Ladislav Skalka - fotograf
Ladislav Skalka - fotograf PRO

17
fotoportrét
fotoportrét
lsf
Ladislav Skalka - fotograf
Ladislav Skalka - fotograf PRO

17
 Dobrý den,
mám volno.
Mrkněte a napište.

Hezký den Láďa
18. bře 2014 v 17:32  •  www.ladislavskalka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
 Dobrý den, dělat reportážní fotky mě moc baví a především reportáž ze svatby. Moje reportážní fotky najdete na mém webu. Budu moc ráda, když mě kontaktujete.
18. bře 2014 ve 22:01  •  www.zdenkatycova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. dub 2014 v 15:00 • terifoxka