Menu Forum

Hledam fotografa na svatbu 18.7. 2015 na vysehrade. preferujeme totky zachycujici momentky:)

9. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ericenka2
1
Registrovala se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ericenka2
1
Registrovala se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosim poradte nekoho, potrebujeme fotografa tak na 2 hodinky. Poznate nekoho, kdo stavi vlastni portfolio A je sikovny? Nekoho, kdo by byl ochotny nas vyfotit za skutecne dobrou cenu? (Moje predstava je tak 2-3tisic ) pokud by se nekdo nasel napiste mi prosim, dekuji. Prilladam nase 2 fotky z dovolene.
8. bře 2015 v 18:46  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Dobrý večer, dovolte mi jen malou poznámku. Fotky z dovolené máte od profíka z největších. David je můj oblíbený kolega. Není škoda spokojit se s amatérskou prací ve váš velký den? Protože tak jak fotí on, vás nikdo za 3 tisíce nevyfotí emoticon
8. bře 2015 ve 22:13  •  www.petratrbolova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Peťa Vám to napsala moc krásně a pravdivě, doporučuji držet se jejího názoru emoticon
8. bře 2015 ve 22:34  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Hodne stesti pri hledani. Obavam se ze vam nikdo stejne fotky za tak nizkou cenu neudela. Proc by to delal? emoticon verim ze tady na beremese ziskate spoustu nabidek za vami nabizenou cenu. Bohuzel budou pouze a jen levne a nikoli dobre, tak to bohuzel je. Pokud byste totiz chtela dobre fotky, oslovila byste toho kdo vas fotil. Ten rozdil 3 tisic za to nestoji, to mi verte.
9. bře 2015 v 00:47  •  www.fotovlcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
máte moc krásné fotografie. Váš termín mám prozatím volný, s cenou se s přehledem vejdu. Momentka je v mé tvorbě velmi důležitá, často si všímám i věcí mimo hlavní děj, např. u obřadu fotografuji i rodiče sledující obřad a jejich reakce, snažím se být co nejvíce vnímavá. Ohledně inscenovaného portrétu novomanželů se uzpůsobuji danému páru a vymýšlím pózy nebo vytvářím vlastnoruční rekvizity podle toho, koho fotím. Nejsem stoupenec osvědčené klasiky, ale vždy se snažím něco zajímavého vymyslet :o).
Do sz Vám ještě pošlu ceník a info.
8. bře 2015 v 19:11  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
9. bře 2015 ve 13:39 • atprosecka