Hledám fotografa na svatbu 16.srpen 2014

Dobrý den sháníme svatebního fotografa který by nám nafotil náš svatební den. Obřad bude na zámku Lnáře, hostina pak v Příbrami. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my už máme Váš termín plný, ale zkuste kontaktovat http://www.milanfox.cz. Myslím, že volno ve Váš termín má a je šikovný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budu velmi ráda, když si najdete cestu na mou webovou stránku, příp. na alba svateb zde na mém profilu. Na Příbramsku jsem fotila např. na zámku Hořovice nebo Březnice. Pokud Vás mé práce zaujmou, ozvěte se, budu moc ráda. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, můžete mrknout k nám na profil nebo na web a jestli se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se. Fotíme ve dvou a do Příbrami rádi přijedeme. Pěkný den přejí J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 16.8.2014 máme ještě volný termín. Pokud by se Vám naše práce líbila, určitě se ozvěte. Ukázkové fotky najdete zde v profilu, nebo na našem webu. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám stále Váš termín neobsazen a rád bych Vám ho nabídl. Podívejte se na moji tvorbu, kterou naleznete na webových stránkách a v případě zájmu či jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, také mam vas termin volny, zkuste se podivat na me stranky. Krasny den Ivi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se hlásím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,termín mám volný,ukázky v profilu, Lída Černá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?