Hledám fotografa na svatbu 16.8.2014 Praha

Hledám fotografa/fotografku na 16.8. pro nafocení svatebních příprav, obřadu, hostiny a večerního veselí. Obřad - Libeňský zámeček, ostatní Castl residence Praha. Moje finanční představa cca 8000 Kč. Prosím o nabídky. Děkuji Eva
Odpovědět
Děkuji všem za tipy a nabídky! Hezký večer Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se jedná bohužel o velmi vytížený termín :(
Odpovědět
Profilova fotka
I já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný.Fotolida
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den,Váš termín máme prozatím volný. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, pokud by se Vám líbila moje práce, termín mám prozatím volný. Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný.Fotolida
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme ještě volný, pokud by se Vám naše práce líbila, určitě se ozvěte. Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
@evafrolesova https://www.facebook.com/tomas.valent... nejlepší !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Doporučuji Zezu foto skvělá spolupráce doporučuji koukni na muj fotoblog mame od ní fotografie :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svoje služby, Krásný den přeji! Irena Zwyrtek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?