Hledám fotografa na svatbu 12.4.2014, Praha

Ahoj všem,hledám fotografa na sobotu 12. 4. Obřad bude na Staroměstské radnici. Poraďte mi někoho. Dík!!!
Odpovědět
1
2
http://www.beremese.cz/katalog/firma/... http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky :) jezdime po cele CR ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu poradit sebe :D Mrkněte na moje stránky a pro případný, i nezávazný, dotaz mi klidně napište mail ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla své služby :o). Ukázkové fotografie naleznete níže v mém odkazu, termín mám na focení mám volný. Pro registrované nevěsty na beremku dávám slevu (viz stránky). Přeji hodně štěstí ať už si vyberete kohokoliv :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu velmi rád, když nakouknete i na moje webové stránky a moji tvorbu. V případě , že se Vám můj styl zalíbí dejte vědět. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník. Jsem z Prahy. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
@shlesh Dobrý den. Prvně velká gratulace k Vaší chystané svatbě! Ráda bych Vám nabídla své fotoslužby. :-) Jsem přímo z Prahy a Váš termín mám zatím volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) Nakoukněte i ke mně. Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Také já si vám dovolím nabídnou moje služby. Snažím se fotit přirozeně a odlehčovat atmosféru - z fotografií je to snad také cítit. Celý den probíhá formou fotoreportáže, takže ve výsledku máte kromě klasického soupisu důležitých záběrů také spoustu momentek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) Když budete mít chvilinku budu rád když se mrknete na moje stránky :) Věřím že se vám mé fotografie zalíbí a že se budu moci stát vašim svatebním fotografem! :) Pro potěchu oka přidávám pár fotografií :) Budu se moc těšit na Vaši návštěvu na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@shlesh Dobrý den, ráda bych i já nabídla své fotografické služby. Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Hrozne misto na foceni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak mě neváhejte kontaktovat, určitě se nějak domluvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si rovněž nabídnout své služby pro vaši svatbu, mrkněte na moje obrázky na mé FB stránce :) A kdyžtak neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
tádydádydá...taky mohu. Záleží na vkusu...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, s kolegou máme váš termín volný, budeme rádi, když zavítáte zde na náš profil..případně na naše internetové stránky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásím :) Víc informací u mě na webu a na stránkách na Facebooku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také budu moc ráda, když se podíváte na mou práci :) Pokud tedy není již vybráno ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm tak jednoho bych mela, ale ten den bude fotit nas :( Ale treba pro ty ostatni, zkuste Foto Kokes
Odpovědět
Profilova fotka
jsem volná... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také se dovolíme nabídnout :) Více na našich stránkách
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mohu doporučit svatebnifotografpraha, v Praze na Staroměstské radnici má nádherné fotky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. Sonrisa
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?