Hledám fotografa na svatbu 12.4.2014, Praha

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem,hledám fotografa na sobotu 12. 4. Obřad bude na Staroměstské radnici. Poraďte mi někoho. Dík!!!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda, když budete mít zájem o mé služby. Jsem z Prahy. Svatbu mohu nafotit v ceně 3 tisíc Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mám ještě volný termín a do Prahy to nemám daleko. Na Staroměstské radnici jsem fotil již vícekrát. Ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nevelina V případě zájmu se tu můžete registrovat jako PRO :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termínk mám volný mrkněte na fotky:)
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své foto služby. Cena za celodenní focení 4500 Kč. Více informací najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zdokumentuji vaší svatbu. Sleva ze všech balíčků 30%. Více info najdete na mém webu. s pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
@shlesh Dobrý den, na Staromestske radnici jsme uz fotili :). Jsme z Kralup nad Vltavou, takze se s Vami radi sejdeme a domluvime cele foceni. Podivejte se prosim na nase stranky - mame tam celou radu fotek. Na profilu na beremese je jich taky nekolik :). Pokud se Vam budou libit nase fotky, urcite nam napiste. Svatby fotime za velmi prijatelne ceny uz od 4800,- (vetsinou ve dvojici, takze nam neutece zadny okamzik). V priapde foceni jednim fotografem je jeste cena vyrazne nizsi. Budeme se tesit na Vasi odpoved :) S pozdravem a pranim pekneho dne Michal Kroupa KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mile ráda zdokumentuji váš svatební den. Sleva na všechny balíčky 20% nebo předsvatební fotografování zdarma. V Praze mám několik vyzkoušených lokací, kde fotografuji. S pozdravem Petra Jansová nejen svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a Praha je pro nás taky výzva :) Kdyby Vás naše fotky zaujaly (více na stránkách nebo FB), ozvěte se! Pěkný den, Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Nabízím své služby za dobrou cenu. Více informací najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud Vas zaujme muj fotograficky styl tak Vas termin mam volny, jsem z Prahy, a proto osobni setkani pred dnen D neni problem. Dekuji Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame take stale volny - jak fotografa tak kameramana. Vice informaci na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám volný. Pokud se vám styl mé práce líbí jsem k dispozici. s pozdravem Petra Jansova fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame take volny. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Pro Vase datum mohu taktez nabidnout kameramanske sluzby meho kolegy. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy! Váš termín mám zatím volný. Sany
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. :-) Mrkněte a napište. Hezký den Láďa PS: vzhledem k termínu bych Vám nabídl nějaký bonus.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?