Hledám fotografa na svatbu 11.7.2014, Mladá Boleslav

Svatba se bude konat na zámku v Kosmonosech.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a k tomu narozeniny :-) Pokud by se Vám moje práce líbila, ozvěte se :-) Více najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Rovněž mám volno. Koukněte na mé stránky a pokud se Vám budou fotky líbit... Jelikož se jedná o páteční termín, je cena nižší. V ceníku platí "červená cena". Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den. Ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme přímo z Mladé Boleslavi. Fotíme ve dvou fotografkách, tudíž Vám můžeme zaručit více fotek z různých úhlů pohledu a žádný důležitý okamžik nám neunikne. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme speciální slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontatkovat, můžeme se sejít na nezávaznou představetební schůzku. ;-) Budeme se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín volný. Koukněte na mé stránky či na můj profil na beremese.cz. Na páteční termíny nabízím 10% slevu ;-) Neváhejte mě kontaktovat, ráda vám zašlu nabídku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, didulko :) Tento termín mám volný, takže mohu nabídnout i já své služby. Budu rád když mrknete na mé stránky, kde najdete i ceník. Pokud Vás má práce osloví, neváhejte mě, i nezávazně, kontaktovat pro bližší informace :) Pěkný den! Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste mrknout i na naší prezentaci. Třeba Vám náš styl sedne. Termín zatím volný. Máme v nabídce jak foto, tak i video. Přeji při výběru fotografa šťastnou ruku... Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
I k nám do profilu nebo na web se můžete podívat. Máme volno. Focení v pátek máme výhodnější. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vašeho velkého dne mám volný. Pokud máte zájem pro rok 2014 dávám předsvatební fotografování v ceně balíčku. Přeji dobrý výběr fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@didulka Dobrý den, Váš páteční termín mám prozatím neobsazen. Budu velmi rád, pokud nahlédnete do mého svatebního portfolia pro inspiraci. Odkaz je hned pod tímto textem. Do Mladé Boleslavi to nemám daleko. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím neobsazen. Mohu vám tedy nabídnout své služby i přes to, že jsem z Prahy. Dojíždím po celé ČR a tak budu potěšen, když navštívíte zde můj profil, nebo moje webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Pokud by Vás má práce zaujala, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Pokud Vás naše práce zaujme (více viz web nebo facebook), ozvěte se! ;) Pěkný den, Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, rád budu k službám.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, chtel bych Vam nabidnout sve sluzby. Pokud Vas zaujmou me fotky staci me kontaktovat Vas termin mam volny.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni foceni se vsim vsudy vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny Vám mohu nabídnou zdarma schůzku předem na doladění všech detailů. Těším se na spolupráci s Vámi Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak není problém se na čemkoliv domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda Vám budu k dispozici:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?