Hledám fotografa na pátek 18.9.2015 Nemojanský mlýn

Profilova fotka
Ahojky, hledám fotografa na půldenní foceni (příprava nevěsty, obřad, fotky novomanželů, fotky se svatebčany, začátek oslavy - první manželský tanec), vše na jenom místě - Hotel Nemojanský mlýn v Nemojanech u Vyškova. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@bremich Dobrý den, doporučil bych manželé Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz), jezdí po celé republice, fotí ve dvou a ten zápal pro výsledek a příjemné vystupování je pro mě inspirací, třeba by Vás jejich tvorba oslovila, jsou z Olomouce. Vřele doporučuji. S podravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, máte zprávičku v interní poště :-) S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, :) Váš termín máme pořád ještě volný. Do Vyškova to máme kousíček. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky z našeho svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Pokud by Vás naše tvorba oslovila, tak se neváhejte ozvat. :) S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a z Kroměříže je to k vám kousek :) Pokud by se Vám líbil náš styl práce (více fotek najdete na našem facebooku), ozvěte se! Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, info Vám píšeme do zprávy. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám budou fotky líbit, ráda přijedu. :o) Reference mám tady na beremese na profilu v článku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já Vám mohu nabídnout své služby. Jsem z Brna a Nemojanský mlýn znám. Více informací máte v soukromé zprávě ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Pozdravuju, Váš termín mám zatím volný. Od Brna je to k Vám kousek. Koukněte se ke mě na web a pokud bude vyhovovat ozvěte se. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín...Přeji pěkný večer. Soňa Goldová
Odpovědět
Ahoj,zkus se podívat na http://fotoemotion.cz/svatebni-fotogr... Přeji hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva fotografové a rádi Vaši svatbu nafotíme. Mrkněte na naše stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, Váš termín mám zatím volný a půldenní balíček v nabídce. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, termín Vášho svadobného dňa máme voľný a ku Vyškovu na skok :-) Skúste pozrieť na naše webovky prípadne FB a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rad vas pozvu na ukazku me prace zde na profil nebo na web, kde najdete i cenik. V nemojanskem mlyne uz jsem svatbu fotil a mam to k vam kousek. Mejte se hezky Radim Hajek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím volný, ukázky práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?