Menu Forum

Hledám fotografa na pátek 18.9.2015 Nemojanský mlýn

26. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
bremich (31 r.)
11
Registrovala se 1. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 18. září 2015
    Nemojany, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
bremich (31 r.)
11
Registrovala se 1. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 18. září 2015
    Nemojany, Region Vyškov
 Ahojky, hledám fotografa na půldenní foceni (příprava nevěsty, obřad, fotky novomanželů, fotky se svatebčany, začátek oslavy - první manželský tanec), vše na jenom místě - Hotel Nemojanský mlýn v Nemojanech u Vyškova. Děkuji za nabídky.
12. led 2015 v 15:49  •  Svatba byla v září 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@bremich Dobrý den, doporučil bych manželé Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz), jezdí po celé republice, fotí ve dvou a ten zápal pro výsledek a příjemné vystupování je pro mě inspirací, třeba by Vás jejich tvorba oslovila, jsou z Olomouce. Vřele doporučuji. S podravem Martin Lysek emoticon
12. led 2015 v 15:57  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den nevěsto, máte zprávičku v interní poště emoticon S pozdravem, Vlaďka M.
12. led 2015 v 16:24  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím, emoticon

Váš termín máme pořád ještě volný. Do Vyškova to máme kousíček. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky z našeho svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Pokud by Vás naše tvorba oslovila, tak se neváhejte ozvat. emoticon

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
12. led 2015 v 16:36  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný a z Kroměříže je to k vám kousek emoticon Pokud by se Vám líbil náš styl práce (více fotek najdete na našem facebooku), ozvěte se! Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí.

Filip a Linda
12. led 2015 v 17:12  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
termín máme volný, info Vám píšeme do zprávy.
J+P Nejedlí
12. led 2015 v 18:02  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám budou fotky líbit, ráda přijedu. :o) Reference mám tady na beremese na profilu v článku.
12. led 2015 v 18:25  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý večer,

i já Vám mohu nabídnout své služby. Jsem z Brna a Nemojanský mlýn znám. Více informací máte v soukromé zprávě ;)

Vašek
12. led 2015 v 18:29  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Pozdravuju,
Váš termín mám zatím volný. Od Brna je to k Vám kousek.
Koukněte se ke mě na web a pokud bude vyhovovat ozvěte se.
Zdeněk
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také nabízím volný termín...Přeji pěkný večer. Soňa Goldová
12. led 2015 v 19:08  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alenka320
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
alenka320
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,zkus se podívat na http://fotoemotion.cz/svatebni-fotograf/svatba-praha/
Přeji hodně štěstí!
12. led 2015 v 19:31  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsme dva fotografové a rádi Vaši svatbu nafotíme. Mrkněte na naše stránky emoticon
12. led 2015 ve 20:38  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den nevěsto, Váš termín mám zatím volný a půldenní balíček v nabídce. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
12. led 2015 ve 20:50  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, termín Vášho svadobného dňa máme voľný a ku Vyškovu na skok emoticon Skúste pozrieť na naše webovky prípadne FB a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek z Brna
12. led 2015 ve 21:12  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobry den,

rad vas pozvu na ukazku me prace zde na profil nebo na web, kde najdete i cenik. V nemojanskem mlyne uz jsem svatbu fotil a mam to k vam kousek.

Mejte se hezky
Radim Hajek
12. led 2015 ve 21:28  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
15. led 2015 v 18:15  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín je zatím volný, ukázky práce na webu.
26. led 2015 v 11:36  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”