Hledám fotografa na 9.9.2017.

Ahoj. sháním fotografa na 9.9.2017. Středočeský kraj. Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, rád se domluvím na podrobnostech. Tento termín mám volný:) Víťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psala jsem Vám zprávu :) Moc ráda Váš den nafotím. Hezký den, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, Zasílám sz. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Tento termín mám zatím volný. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer, jsem ze středočeského kraje, září volno, ráda zašlu ceník. Adriana Cahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sháním svatbu. Ideálně ve Středočeském kraji 9.9. Fotky a informace najdete na mém profilu respektive a především webu. Zdravím a třeba se shodneme! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já jsem volná :) vše na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Nabídku posílám do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Pokud se vám bude líbit má tvorba, dejte vědět a domluvíme se na ceně a případné osobní schůzce :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?