Hledám fotografa na 6.6.2017 Vyškov

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu 6.5.2017 ve Vyškově pro celý svatební den, tj. od ranních příprav po večerní zábavu. Prosím o zaslání nabídek. Předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud se Vám naše fotky a cena bude líbit, jsme Vám plně k dispozici. Informace co a jak najdete na našich stránkách. Přeji příjemný lov na fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth P.S.: V nadpise máte datum 6.6., všude jinde 6.5, tak předpokládám, že platí ten květen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný. nabídku posíláme do SZ S pozdravem iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby se Vám líbila moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem k dispozici, nabídku zasílám ve zprávě..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Víc není třeba dodávat. V tom albu je vše a pokud Vás "chytne", pak jsem Váš. Ale pozor! Svatbu fotografuji trochu jinak, než je dnes běžné. Mějte hezký den. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám něco málo pro představu o stylu focení, termín mám prozatím volný. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také volný termín. Více info najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Karlo, Váš termín mám volný. Budu velmi rád, pokud si prohlédnete mou tvorbu na mém svatebním webu - odkaz je hned pod vloženou fotkou. Případně se pak stačí jen ozvat přes kontaktní formulář (též na webu). :) S pozdravem a přáním pohodových blížících se svátků Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, takže jsem Vám v případě zájmu k dispozici :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?