Hledám fotografa na 30.8.

22. zář 202190

Najde se šikovný fotograf který by měl 30.8. čas na focení svatby, konkrétně obřad a focení po obřadu? Děkuji 🙂

• Termín volný 🙂

• @kratinovka   Dobrý den, také termín volný, k dispozici, flexibilní. 😉 Petra

• Dobrý den, rád vám svatbu nafotím, termín mám volný. Podívejte se do mé galerie na styl, kterým fotím a rozumné ceny. hezký den Pavel

• Sponzor fóra
  • @kratinovka   Termín máme volný, pokud se Vám bude líbit náš styl na webovkách, můžeme se domluvit. Jen prosím upřesněte lokalitu. Hezký den, Zdeněk

• Dobrý den, váš termín mám zatím volný.
    Hezký den Tomáš Šnírer.

• Dobrý den. Zatím mám termín volný a svatbu Vám mohu nafotit a zhotovit fotografie, nebo fotoknihu, popř. jen DVD. Jezdím po celé ČR . Podívejte se na mé fotky. Morávek foto-video.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• protoýe mě admin vymazal doporučuji fotografku Zezu 🙂

• Doporucuji Amatus(tecka cz) - fotili nam svatbu, byla s nimi super spoluprace a fotky vysly paradne! Byli s nami od rana do vecera a musim rict, ze mit k ruce dva fotografy je k nezaplaceni - navic cenove vyjdou stejne, pokud ne min, jak klasicky fotograf jeden 🙂

• @kratinovka  Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce najdete na webu.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem rodinný a svatební fotograf, zajímám se o veškeré dění okolo svateb již několik let. Fotím páry, newborn, boudoir, lifestyle a porody.
    Fotografka s desetiletou zkusenosti foceni svateb jak v Ceske republice, tak i po Evrope.
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů