Hledám fotografa na 29.4.2017

Hledám fotografa na 29.4.2017 Opava
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji hezký večer. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@svatba29 Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Rád bych Vás pozval na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více v SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu a zasílám sz. Markéta
Odpovědět
Rádi bychom nabídly naše služby na tento termín máme volno . krásný den Mpphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný. Kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji a nabízím své služby. Všechny informace naleznate na mých stránkách. S pozdravem, Pavel Backa
Odpovědět
Profilova fotka
@svatba29 Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, pokud byste si našli čas a navštívili můj zdejší profil. Pokud by Vás mé fotografie oslovily, rád nafotím Vaší svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás oslovily mé fotografie, velmi ráda budu součástí Vašeho dne. Pocházím přímo z Opavy, více informací najdete na mém webu či facebooku. Díky, hezký den, Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jestli jste ještě nevybrala, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?