Menu Forum

Hledám fotografa na 29.11.2014

3. črc 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín mám volný, více iformací + ceník naleznete na mém webu. Hezký den.
3. črc 2014 ve 12:00  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Dobry den, mohu nabidnout take sve sluzby. Pokud nezapadnu v tolika nabidkach, podivejte se na me portfolio na strankach ci na facebooku (kontakty zde mam). Cenik Vam pak rada poslu do emailu.
3. črc 2014 v 17:14  •  www.alenasreflova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí